🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

30ML ТЕЧНОСТ ЗА ОБНОВА НА ПЛАСТИЧНИ ПОВРШИНИ ВО КОЛА

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

30ML ТЕЧНОСТ ЗА ОБНОВА НА ПЛАСТИЧНИ ПОВРШИНИ ВО КОЛА

Повеќекратна заштита за внатрешноста на твоето возило! 🚛✨

Предности при користење на овој производ

✅ Обновува и ревитализира - Овој слој ја обновува старата и избледена пластична внатрешност на автомобилот, давајќи му свеж и светол изглед.

✅ Заштита од УВ зрачење - Обезбедува заштита од штетните ефекти на сончевите зраци, спречувајќи понатамошно оштетување на пластиката од УВ зрачење и продолжувајќи ја издржливоста на внатрешноста на возилото.

✅ Антистатички својства - Го намалува акумулацијата на прашина и нечистотија на површината, што го олеснува одржувањето и го чисти изгледот на внатрешноста на возилото.

✅ Отпорност на вода - Отпорен е на вода и течности, заштитувајќи ја внатрешноста на возилото од можни оштетувања предизвикани од истурени пијалоци или други течности.

СЕОПФАТНА ЗАШТИТА

Овој повеќенаменски слој за пластични површини е суштински додаток за одржување и обновување на внатрешноста на твоето возило. Формулиран со посебно внимание на потребите на возачот, овој слој обезбедува сеопфатна заштита и освежување на внатрешните пластични делови, давајќи им нов сјај и продолжувајќи ја нивната издржливост.

ЗАШТИТА ОД УВ ЗРАЦИ

Една од клучните предности на овој слој е неговата способност да ги обнови старите, избледени или оштетени пластични површини, враќајќи ги во нивната оригинална боја и сјај. Освен тоа, облогата ги штити пластичните делови од штетните УВ зраци, спречувајќи понатамошни штети предизвикани од изложување на сонце, што е особено важно за внатрешноста на автомобилите кои често се изложени на директна сончева светлина.

ВОДООТПОРНА ЗАШТИТА

Антистатичките својства на оваа обвивка спречуваат акумулација на прашина и нечистотија на пластиката, олеснувајќи го одржувањето и одржувајќи ја внатрешноста на автомобилот чиста и сјајна долго време. Исто така, облогата е водоотпорна, обезбедувајќи заштита од излевање течност и други нечистотии кои можат да предизвикаат трајно оштетување.

Технички карактеристики:

  • Големина на шише: 8.4 x 2.9cm;
  • Количина: 30ml.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку долго трае ефектот на обложување на пластичните површини?

Ефектот на облогата трае долго, но точниот период зависи од фактори како што се зачестеноста на изложување на сонце и редовното одржување на возилото. Во просек, ефектот трае помеѓу 6 и 12 месеци.

Дали овој слој е погоден за сите видови пластични делови во возилото?

Да, овој слој е погоден за повеќето пластични делови во возилото, вклучувајќи фитинзи, конзоли, врати, панели и други внатрешни и надворешни пластични компоненти.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ