🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-33%

slider image
slider image
slider image
slider image

40 ДЕЛЕН СЕТ ЗА ПОПРАВКА НА АВТОМОБИЛИ

2099 ден

1399 ден


заштедувате 700 ден (-33%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

40 ДЕЛЕН СЕТ ЗА ПОПРАВКА НА АВТОМОБИЛИ

Се што ти е потребно за поправка на автомобилот! 🛠👷🏻‍♂️🚙

Предности при користење на овој производ

✅ Поправка на автомобили - Идеален за широк спектар на задачи за одржување и поправка на автомобили.

✅ Професионална механика - Корисна за професионална механика и работилници за секојдневна употреба.

✅ Лесно користење - Дизајниран е за лесно ракување и брзина на работа, што заштедува време и ја зголемува ефикасноста за време на поправките.

✅ Преносливост - Комплетот доаѓа во практична кутија што го олеснува организирањето и транспортирањето на алатките.

РАЗНОВИДЕН СЕТ

Овој сеопфатен сет содржи различни битови и приклучоци кои ти дозволуваат да работиш со различни типови на завртки и приклучоци, давајќи ти флексибилност и разновидност што ти се потребни.

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ

Направен од висококвалитетни челични легури, овој комплет гарантира исклучителна издржливост и отпорност на абење. Битовите и приклучоците се прецизно обработени за да се обезбеди совршено вклопување, минимизирајќи го ризикот од оштетување на завртките или навртките.

ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ

Ергономскиот дизајн овозможува лесно ракување и брза промена на алатот, што заштедува време и ја зголемува ефикасноста за време на работата. Комплетот доаѓа со практична кутија која овозможува лесна организација и видливост на сите алатки, така што секогаш можеш брзо да го најдеш тоа што ти треба.

Технички карактеристики:

  • Материјал: челик од ванадиум;
  • Димензии на кутија: 31,5 x 16 x 3 cm;
  • Големина на клучеви: 1/2", 3/8".

 

Содржина на пакетот:

  • 38 x Битови;
  • 2 x Приклучни клучеви;
  • 1 x Железна кутија за алат.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали комплетот е погоден за професионална употреба?

Да, овој комплет е идеален за професионални механичари и работилници, како и за ентузијасти кои сакаат квалитетна алатка за нивните проекти.

Колку е добар материјалот од кој се направени алатите?

Алатите се направени од висококвалитетни челични легури кои гарантираат издржливост, отпорност на абење и доверливост во сите работни услови.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ