🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-43%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МИНИ ПРЕНОСЛИВА И ПРАКТИЧНА ГРЕАЛКА 1500W

2800 ден

1590 ден


заштедувате 1210 ден (-43%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МИНИ ПРЕНОСЛИВА И ПРАКТИЧНА ГРЕАЛКА 1500W
 

Совршенa за секоја соба во твојот дом!
 


Предности при користење на овој производ
 

3 Поставки за топлина - Висока, средна и ниска, лесна и тивка.

Пренослив дизајн - Можеш да го поставиш во било која просторија, само е потребно да го вклучиш во струја.

Тивко ракување - Нејзиното исклучително тивко работење нема да те вознемирува дури и за време на спиење или попладневен одмор.

НАМАЛИ ЈА СМЕТКАТА ЗА СТРУЈА!
 

Почнува да ти застудува, а не сакаш да ја зголемиш сметката за греење? Дали греењето во твојот дом не те затоплува доволно? Ослободи се од големите греалки кои зафаќаат многу простор и трошат премногу струја. Ти ја претставуваме мини преносливата и практична греалка за затоплување с која ти нуди моментална топлина.

ПРАКТИЧНА И ЕФИКАСНА
 

Практична и лесно пренослива греалка која ќе создаде топлина и удобност во спалната соба, во дневната, детската соба или пак на твоето работно место. Одлична е за догревање на мала просторија за само неколку минути.

Мини греалка совршена за секој дом, канцеларија и др. простории. Компактна, едноставна и лесна за пренесување низ соби и простории.

Едноставна е за користење, само приклучи ја во струја, поставете ја саканата температура на самата греалка и уживај во топлината.


 

ЗА МАЛИ ПРОСТОРИИ
 

Овој мини електричен грејач работи на принципот на каролифер. Од едната страна вовлекува ладен воздух, а од друга го исфрла топол. Може да загрее просторија од 10 квадратни метри. Многу е интересно и тоа што мини грејачот има лед осветлување. Може да се користи и како светилка. Бојата на светлината ја избираш сам.

 

Технички карактеристики:

  • Моќност: 1500w
  • Се напојува преку класичен приклучок од 220 V
  • Три брзини на дување

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ