🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

Го покрива секој агол од мијалникот и го олеснува секојдневниот живот! 👌🏼💦


Предности при користење на овој производ

✅ Совршен млаз за сите намени - Темелно исплакни ја целата нечистотија од твоите садови и лесно измиј го мијалникот. Ќе можеш да го прилагодиш типот на млазот според твоите моментални потреби.

✅ 2 режими на испуштање вода - Едниот режим работи на принципот на силен и остар млаз кој е идеален за миење садови, мијалници, додека другиот тип на млаз е многу помек и попријатен, совршен за миење на лице и раце.

✅ Ротација од 1080° - Служи за полесно миење на зеленчук, овошје, садови или раце и може да стигне до сите агли на мијалникот, додека повеќето други додатоци не можат.

✅ Брза монтажа без алат - Цврсто се прицврстува на славината, за да не падне дури и при силен притисок на водата. Погоден и за надворешен и за внатрешен навој, што го прави компатибилен со сите славини.

✅ Компатибилен - Може директно да се монтира на славини со O.D од 24 mm или да се користи со вклучениот адаптер за славина за да се инсталира на славини со големина од 20/22 mm.

ДВЕ ОПЦИИ ЗА ВОДЕН МЛАЗ

Уморен си од чистење после секое користење на чешмата?

Со овој додаток за чешма ќе заборавиш на прсканите површини!

Додатокот со ротирачка основа ти овозможува да го насочиш протокот на вода во која било насока што ја сакаш, дури и вертикално. Содржи дури 4 филтри. Има две опции за воден млаз. Првиот е поблаг проток на вода, вториот е посилен проток со поголем притисок - оваа поставка овозможува брзо и ефикасно чистење на предметите.

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ И ИНСТАЛИРАЊЕ

Едноставно инсталирај го додатокот за само неколку минути и цврсто е прицврстен за чешмата, за да не падне дури и при силен притисок на водата. Погоден и за надворешен и за внатрешен навој, што го прави компатибилен со сите славини, универзално продолжување на славината во однос на монтажата.

МУЛТИНАМЕНСКИ

Може да се користи во кујна, купатило, градина, ресторан, хотел и друго. За употреба во мијалник во бањата, можеш полесно да ги миеш косата и лицето. Ротирачката глава од 360 степени го олеснува твоето перење, можеш да го свртиш под правилен агол за да го измиеш лицето. Во исто време, широкоаголното ротирачко продолжување на славината е посоодветно за чистење на целиот мијалник.ФИЛТРАЦИЈА НА ВОДА

Најголемата предност на оваа екстензија е тоа што ти обезбедува чиста вода. Внатре има филтри кои не дозволуваат нечистотија да влезе во твојата чаша. Мултифункционален додаток за чешма освен што е практичен, се грижи и за твоето здравје.

Без скапи чешми, со овој додаток добиваш висококвалитетна мултифункционална чешма. Плус изгледа многу убаво и модерно.КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Дури и двојната заштита гарантира дека нема истекување по инсталацијата.

Квалитетниот и издржлив челик како и ABS додатоците гарантираат максимална издржливост и отпорност. Материјалот нема лесно да рѓосува бидејќи е квалитетен.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS;
  • Надворешен и внатрешен навој;
  • Димензии: 9,5 x 3 x 2,5 cm. Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Како работи?

Овој додаток лесно се навртува на вашата постоечка славина, трансформирајќи ја во мултифункционална алатка. Со неговите прилагодливи поставки, можете да се префрлате помеѓу различни опции за проток на вода, како што е постојан проток или спреј, што го прави совршен за задачи како миење садови, плакнење производи или чистење.

Може ли да го користам и во кујната и во бањата?

Да, овој разновиден додаток е погоден за употреба и во кујна и во бања. Без разлика дали миете садови, полнете тенџериња или ги четкате забите, овој додаток обезбедува удобност и ефикасност секаде каде што ви е најпотребно.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

ВД

Весна Димјанска

верифициран купувач

5/5

Овој додаток е неверојатен! Лесно се монтира на која било стандардна славина и обезбедува одлична контрола над протокот на вода. Исто така, го намалува прскањето на водата на плочките и не создава неред во бањата. Лесен е за употреба и чистење.

Feb. 14, 2023

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

1

ID

Ivana Donchevska

верифициран купувач

5/5

Одлична замена за вашата стара и оштетена чешма. Олеснува миење садови, раце и лице, а исто така го спречува прскањето на водата наоколу. Неговата функција за преклопување е исклучително корисна за чистење садови. Ова е одличен производ по прифатлива цена. Го препорачувам на сите кои сакаат да ја подобрат својата чешма :)

Feb. 14, 2023

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

1

СЃ

Славица Ѓеоргиевска

верифициран купувач

5/5

Неверојатно корисна за миење големи садови и тенџериња. Покрај тоа што го намалува прскањето на вода наоколу, може да се користи и за туширање. Има два начини на прскање, што ви дава поголем избор. Лесно се инсталира и користи. Ова е одличен производ со прифатлива цена 😄

Feb. 14, 2023

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

1

ES

Elica Simonovska

верифициран купувач

4/5

Совршен производ за секој што се бори со прскање вода низ кујната. Го намалува прскањето на водата во околината и ја подобрува контролата над водениот тек. Лесно се инсталира и чисти. Ова е одличен производ за подобрување на функционалноста на вашата чешма.

Feb. 14, 2023

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

1

МК

Менче Костовска

верифициран купувач

4/5

Додатокот беше лесно да се монтира и променува. Има два различни начини на прскање на водата. Одличен е за миење садови, ама и миење на косата. Сигурен сум дека ќе се допадне на сите кои го користат.

Feb. 14, 2023

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

1

БЕ

Бранко Ефтимов

верифициран купувач

5/5

Го користам за миење на лицето и косата. Неговите различни функции и ротацијата го прават одличен за тие намени.

Feb. 14, 2023

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ