🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-54%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПРОФЕСИОНАЛЕН ЏОГЕР СО МЕХАНИЗАМ ЗА ЦЕДЕЊЕ

2190 ден

990 ден


заштедувате 1200 ден (-54%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРОФЕСИОНАЛЕН ЏОГЕР СО МЕХАНИЗАМ ЗА ЦЕДЕЊЕ

🤩 Високо квалитетен џогер со механизам за истиснување на водата 🤩


Предности при користење на овој производ

✅ Ќе заштедиш многу време - Повеќе нема да мораш да ги чистиш подовите со влажна крпа, а потоа повторно да прелистуваш сè со сува крпа. Сега имаш сè во еден џогер!

✅ Систем за самочистење - Откако ќе завршиш со чистењето, едноставно повлечи ја рачката за да му дозволиш на џогерот да се исцеди и да се исчисти од насобраната нечистотија!

✅ Значителна заштеда на пари - Основата со високо вшмукувачки робусен сунѓер ќе ги исчисти и најситните нечистотии, а благодарение на механизмот многу едноставно се празни.

✅ Чистењето никогаш не било полесно - Сите проблеми што ги имаше со чистењето одат во заборав со овој џогер. Сега можеш да направиш сè во само неколку чекори!

ЧИСТЕЊЕ БЕЗ НАВЕДНУВАЊЕ

Најновата технологија за чистење подови е конечно тука! Повеќе нема да мораш да ги чистиш подовите со влажна крпа, а потоа повторно да прелистуваш сè со сува крпа. Сега имаш сè во еден џогер!

Иновативниот дизајн на овој џогер ќе ти овозможи најефикасно да ги чистиш подовите досега!!

Механизам за автоматско цедење – едно притискање и едно повлекување, без користење на раце, без наведнување, исцеди ја непотребната количина вода или нечистата вода од џогерот. Откако ќе исцедиш, џогерот се враќа во првобитната положба за да продолжиш непречено со чистењето.

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ

Основата со високо вшмукувачки робусен сунѓер ќе ги исчисти и најситните нечистотии, а благодарение на механизмот многу едноставно се празни.

Композитната рачка ја има цврстината а е исклучително лесна и плус има мека нелизгава облога за држење со што нема да си ги измориш рацете.

Џогерот може да го користиш на сите можни површини: паркет, ламинат, плочки, мермер, линолеум, мушама….

Стоечкото складирање, заштедува простор, може да се постави на кој било агол.

Ротирачки од 180 степени, слободно вртење, бришење со повеќе агли, лесен за ракување со сите агли.

Технички карактеристики:

  • Материјал: алуминиум (прачка) / ABS + PP / нерѓосувачки челик (валјак)
  • Диманзии: (стап за џогер) 128 x (глава за џогер) 31 cm
  • Тежина: 0,7 кг


Нарачајте го вашиот веднаш со 54% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ