🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

СРЕДСТВО ЗА РЕПАРАЦИЈА НА ФУГИ

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СРЕДСТВО ЗА РЕПАРАЦИЈА НА ФУГИ
 

Најлесниот производ за фугирање досега на пазарот! 
 


Предности при користење на овој производ

Се вклопува во санитарната опрема
- Гелот е бел, па лесно ќе се вклопи во која било боја на твојата санитарна опрема.

Спречи го влошувањето на санитарните јазли - Рабовите на кадата, туш кабината, мијалникот и тоалетот се склони кон собирање мувла, поцрнување или жолта боја и создавање мали пукнатини кои го расипуваат изгледот на целата бања.

Многу ефикасен - Средството за поправка е иновативна формула која ефикасно ги запечатува и поправа оштетените површини.

Заштитен слој - Гелот обезбедува силен заштитен слој за површината. Отпорен е на протекување и може да се користи на влажни површини со висока цврстина на врзување.

Повеќенаменска формула - Практичниот гел можете да го користиш на апсолутно сите градежни материјали.

ОСЛОБОДИ СЕ ОД ЦРНИТЕ И ЖОЛТИ ДАМКИ
 

Ги знаеш оние грди црни и жолти дамки кои се формираат околу кадата, мијалникот и тоалетот и поради кои бањата никогаш не изгледа доволно уредно колку и да ја чистиш? Па, грешиш ако мислиш дека нема начин да се ослободиш од нив и да ги исчистиш, бидејќи сега тоа можеш да го направиш со гел кој е наменет за тоа.

Направи твојата бања да изгледа како нова, чиста и бела, без пукнатини, црни, жолти дамки и мувла околу санитарната опрема.

УНИВЕРЗАЛНО СРЕДСТВО ЗА ПОПОЛНУВАЊЕ НА ПРАЗНИНИТЕ
 

Санитарното средство за пополнување на празнините ќе ти помогне самостојно и многу брзо да ги поправиш, а сè ќе изгледа како да е само мајстор кој професионално фугирал сè.

Универзалното средство за пополнување празнини ќе ти го олесни секојдневието и ќе ти помогне да поправиш многу дефекти на едноставен начин!

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН
 

Овој гел можеш да го користиш и во кујната, околу мијалникот, на плочки, и ѕидни и подни, како и на тераса. Можеш да го користиш за да ги пополниш дупките и пукнатините на ѕидот и на тој начин да спречиш понатамошно ширење. Гелот е водоотпорен, па можеш да го користиш и надвор. Санитарниот гел за пополнување на празнините е дефинитивно нешто што секогаш треба да го имаш во домот за одвреме-навреме да ја освежуваш кујната и бањата и да спречиш мувла да се формира на рабовите.

 

Технички карактеристики:

  • Количина: 280ml


Нарачајте го вашето веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ