🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

СУПЕР МОЌЕН И ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН USB ФЕНЕР

Голема побарувачка

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СУПЕР МОЌЕН И ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН USB ФЕНЕР

Ултра моќен фенер со 4 режими на осветлување и USB полнење ⚡🔋✨


Предности при користење на овој производ

✅ Моќно осветлување - Oваа рачно фенерче обезбедува моќно осветлување што обезбедува јасна видливост дури и во најтемните средини, што го прави идеален за кампување, планинарење, итни ситуации и други активности.

✅ Мултифункционален - Идеален за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено.

✅ 4 режими на осветлување - Со 4 различни режими на осветлување - високо, средно, ниско и трепкачко - оваа светилка обезбедува различни опции за осветлување што може да се прилагодат на различни потреби и ситуации.

✅ Стабилно и брзо полнење - USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде.

USB ПАМЕТНО ПОЛНЕЊЕ

Без разлика дали често одиш во природа, немаш осветлување во дворот или често поправаш нешто - овој фенер ќе ги надмине сите батериски ламби и ќе ги замени старите светилки со кабли. USB паметно полнење, полнење во секое време, насекаде.

Ултра моќно осветлување со 4 режими: силно осветлување, средно осветлување, трепкање и странично светло.

4 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ

Ултра моќно осветлување со 4 режими: силно осветлување, средно осветлување, трепкање и странично светло.

МУЛТИНАМЕНСКИ

Идеален за механички поправки, осветлување на гаражата, кампување, за итно осветлување, пешачење, велосипедизам, ноќен риболов, лов, ноќно трчање и други активности на отворено. Во случај на итни ситуации како што се прекини на струја или потреба од осветлување во случај на поплави или бури, оваа светилка може да биде вреден извор на светлина и безбедност.

ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВ

Фенерт е направен за итни случаи - отпорен е на падови, удари и лоши временски услови, па не треба да се грижиш ако останеш без струја, автомобилот ти се расипе или си во природа, овој фенер нема да го дозволи тоа. Водоотпорен е, отпорен на удари.

МОЌНА БАТЕРИЈА

Има вградена батерија 1200 mAh капацитет, времето на користење е 6 пати подолго од обичните батериски светилки, 15 часа непречено користење без никакви проблеми.

Со својата моќна светлина и компактен дизајн, оваа светилка е совршена за пешачење или планинарење, обезбедувајќи јасна видливост на патеките и патиштата во темница.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS
  • Работен век: 20000H
  • Вградена литиумска батерија 18650 1200 mAh (вклучена)
  • Димензии: 14 x 5cm


Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку долго трае батеријата на фенерчето со едно полнење?

Фенерот може да се пофали со импресивно траење на батеријата со едно полнење, што обезбедува сигурни перформанси кога ви е најпотребно.

Може ли да го прилагодам нивото на осветленост на фенерчето?

Апсолутно! Нашата фенерче нуди повеќе поставки за осветленост за да одговараат на вашите потреби, почнувајќи од осветлување со висок интензитет за авантури на отворено до помека светлина за задачи одблиску.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

СД

Столе Димов

верифициран купувач

5/5

Моќно фенерче!! Навистина ми служи во работилницата, супер осветлува... 1000 лумени светлина при максимален режим на осветлување, доволно ми е за работата што ја вршам 🙂

Jan. 26, 2023

СУПЕР МОЌЕН И ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН USB ФЕНЕР

1

FA

Filip Atanasov

верифициран купувач

5/5

Fenerot e odlicen za taa cena... Ima usb polnenje sto e najvazno i 4 rezimi na svetlina, mnogu e korisen i prakticen!!

Jan. 26, 2023

СУПЕР МОЌЕН И ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН USB ФЕНЕР

1

BJ

Bojan Jovanov

верифициран купувач

4/5

Proizvodot e odlicen... Baterijata trae dolgo vreme, ima poveke rezimi na svetlina, navistina vrsi rabota i e dobar za se.

Jan. 26, 2023

СУПЕР МОЌЕН И ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН USB ФЕНЕР

1

VM

Vasil Manolev

верифициран купувач

5/5

Prezadovolen sum od proizvodot, odgovara na cenata i na opisot 🙂

Jan. 26, 2023

СУПЕР МОЌЕН И ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН USB ФЕНЕР

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ