🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

3 ВО 1 ВОДООТПОРНА ЕНДОСКОП КАМЕРА 5М

1500 ден

899 ден


заштедувате 601 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

3 ВО 1 ВОДООТПОРНА ЕНДОСКОП КАМЕРА 5М

🔥 Со оваа професионална ендоскоп камера ќе стигнеш дури и до најмалку достапни места! 🔥

Предности при користење на овој производ

✅ Доволно мала - Може да се лизга помеѓу многу мали отвори, шипки и помеѓу нештата и на тој начин да ја сними целата рута што е потребна за да стигне до посакуваната дестинација.

✅ Водоотпорна - Камерата лесно може да наиде на делови со вода, особено при проверка на цевките во кујната и бањата, но не треба да се грижиш за тоа, бидејќи е целосно водоотпорна.

✅ Прилагодлив интензитет на светлина - Петте интензитети на светлина кои можеш лесно да ги менуваш и прилагодиш се одлично решение во темните сегменти.

✅ Доволно долга - Кабелот на ендоскопот е долг пет метри, што му дава огромна предност да стигне до подалечни места.

✅ Поврзи ја со телефонот - Користи ги додатоците Type-C, USB или micro USB за да ја поврзиш камерата со твојот паметен уред за да можеш да го гледаш целиот процес.

🎥 3 ВО 1 SMART CAMERA

Дали ти треба камера што може да се нацрта речиси секаде? Сакаш да провериш дали има затнати цевки или да ги исправиш возилата? Направи го тоа со оваа 3 во 1 ендоскопска Smart Camera! Високо квалитетна водоотпорна ендоскоп камера која што се поврзува со твојот телефон или компјутер.

Може да се лизга помеѓу многу мали отвори, шипки и помеѓу нештата и на тој начин да ја сними целата рута што е потребна за да стигне до посакуваната дестинација.

💦 ВОДООТПОРНА SMART CAMERA

Одлично е што камерата има агол на гледање од 70 степени и ти овозможува да видиш поширока слика.

Опремена е со LED светла и водоотпорна, така што може да се користи каде и да посакаш без да се грижиш за оштетување.

Камерата лесно може да наиде на делови со вода, особено при проверка на цевките во кујната и бањата, но не треба да се грижиш за тоа, бидејќи е целосно водоотпорна.

💡 МУЛТИНАМЕНСКА

Користи ги додатоците Type-C, USB или micro USB за да ја поврзиш камерата со твојот паметен уред за да можеш да го гледаш целиот процес.

На самата камера има лед - ноќно снимање или снимање во темно.

Може да снимате или сликате. Поддржува Android или Windows.

Особено е погодна за автомеханичари, клима мајстори, водоводџии, различни индустрии и сл.

👌🏼 ФЛЕКСИБИЛНА

Оваа флексибилна камера може да прикажува слики со висока резолуција до 720p и да ти даде многу детална слика. 5 интензитети на светлина кои можеш лесно да ги менуваш и прилагодиш се одлично решение во темните сегменти.

Кабелот на ендоскопот е долг 5 метри, што му дава огромна предност да стигне до подалечни места.

 

Технички карактеристики:

  • Дијаметар: 8мм;
  • Растојание на фокус: 4см;
  • Должина на кабел: 5м;
  • Резолуција 640 х 480;
  • Софтверска поддршка;
  • Windows, Android 4.0 и понова верзија.

 

Во сетот добиваш:

  • 1x Ендоскоп камера со USB излез и type C излез;
  • 1x Магнет;
  • 1x Kука.


Нарачајте ја вашата веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали оваа ендоскопска камера поддржува снимање во HD резолуција?

Да, камерата со ендоскоп поддржува снимање со висока дефиниција (HD), што ви овозможува да снимате јасно и детално во цевка, дупка или друг тесен простор.

Колку е долг кабелот на оваа ендоскопска камера?

Кабелот на оваа камера со ендоскоп е долг 5 метри, што ви дава доволно флексибилност и опсег за истражување на тешко достапни места.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

АС

Анита Савеска

верифициран купувач

5/5

Камерата одговара на описот. Има два приклучоци, со неа доаѓаат и додатоци за полесно користење. Искрено изненадена сум од квалитетот на производот, јас ја користам во мојата ординација и сум презадоволна!

Jan. 24, 2023

3 ВО 1 ВОДООТПОРНА ЕНДОСКОП КАМЕРА 5М

1

БН

Бобан Наумчевски

верифициран купувач

5/5

За оваа цена сметам дека е одличен квалитет. Сликата е чиста и јасна. Камерата има лед светло кое може да се намалува или зголемува во зависност од потребите.... Мултифункционална, може да се користи за многу работи!!

Jan. 24, 2023

3 ВО 1 ВОДООТПОРНА ЕНДОСКОП КАМЕРА 5М

1

AD

Aleksandar Dimovski

верифициран купувач

4/5

Kamerata mi bese potrebna za vo rabotilnicata, ja povrzav so Android. Raboti tocno kako sto e opisano i gi ispolni moite ocekuvanja.

Jan. 24, 2023

3 ВО 1 ВОДООТПОРНА ЕНДОСКОП КАМЕРА 5М

1

ИБ

Ивица Божинов

верифициран купувач

5/5

Ендоскопот работи многу добро и квалитетот на сликата е доста добар. Задоволен сум од квалитетот, би го купил повторно. 🙂

Jan. 24, 2023

3 ВО 1 ВОДООТПОРНА ЕНДОСКОП КАМЕРА 5М

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ