🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-45%

slider image
slider image
slider image
slider image

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

1099 ден

599 ден


заштедувате 500 ден (-45%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

Безбедност и елеганција! 🏠✨👌🏼

Предности при користење на овој производ

✅ Безбедност - Невидливите пружини за автоматско затворање на вратите од нерѓосувачки челик обезбедуваат зголемена безбедност со тоа што обезбедуваат автоматско затворање на вратата по минување, намалувајќи го ризикот од неовластен пристап.

✅ Естетика - Овие невидливи пружини се интегрираат дискретно во рамката на вратата, со што го одржуваат естетскиот изглед на просторот без видливи додатоци или механизми.

✅ Издржливост - Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овие пружини се отпорни на корозија и долготрајни, обезбедувајќи сигурна функционалност во долг временски период.

✅ Практичност - Автоматскиот затварач го олеснува секојдневниот живот на корисниците, елиминирајќи ја потребата од рачно затворање и обезбедувајќи дека вратата секогаш се затвора сигурно, што може да придонесе за заштеда на енергија и одржување на константна температура во просторијата.

👌🏼 БЕЗБЕДНОСТ, ЕСТЕТИКА И ПРАКТИЧНОСТ

Нашиот револуционерен автоматски затварач на врата од нерѓосувачки челик е премиум производ кој носи подобрена безбедност, естетика и практичност во секој простор. Со дискретно интегрирани невидливи пружини, ова поблиску обезбедува беспрекорна завршница на вратата, истовремено обезбедувајќи високо ниво на функционалност.

🏠 СИГУРНА ЗАСТИТА НА ПРОСТОРОТ

Безбедноста е клучна карактеристика на нашиот производ. Автоматското затворање на вратите овозможува сигурна заштита на просторот од неовластен пристап, што го зголемува чувството на сигурност. Невидливите пружини од нерѓосувачки челик обезбедуваат издржливост и отпорност на надворешни влијанија, одржувајќи го твојот дом или бизнис безбеден и заштитен со текот на годините.

✨ ЈА ЗАТВАРА ВРАТАТА МЕСТО ТЕБЕ

Благодарение на автоматското затворање, повеќе нема да се грижиш дали си заборавил да ја затвориш вратата. Ова решение го прави твојот секојдневен живот полесен и поефикасен, овозможувајќи ти да се фокусираш на она што е навистина важно.

Технички карактеристики:

  • Материјал: нерѓосувачки челик;
  • Големина: 24 x 195 mm;
  • Растојанието на централната дупка: 45 mm;
  • Максимална ширина на вратата: 1000 mm;
  • Тежина: 325 g.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали инсталацијата на овој затварач е комплицирана?

Не, инсталацијата е многу едноставна и може да се направи без потреба од професионален инсталатер. Со деталните упатства што доаѓаат со производот, склопувањето ќе биде брзо и лесно.

Дали овој затварач е компатибилен со сите видови врати?

Повеќето автоматски затворачи се дизајнирани да бидат компатибилни со стандардните внатрешни и надворешни врати. Сепак, се препорачува да ги проверите димензиите и тежината на вратата за да се уверите дека избраната бленда е соодветна за вашите потреби.

Дали овој затварач е погоден за надворешни врати?

Да, нашиот затварач е изграден да ги издржи елементите, што го прави идеален за надворешни врати. Неговата издржлива конструкција и материјалите отпорни на временски услови обезбедуваат долготрајни перформанси, дури и во тешки надворешни услови.

Дали овој затварач ќе прави бучава кога работи?

Не, затварачот работи тивко, обезбедувајќи мирна средина без никаков шум.

Дали затварачот може да се инсталира и на лева и на десна врата?

Апсолутно! Нашиот затарач е реверзибилен, што значи дека може лесно да се инсталира и на лева и на десна врата. Оваа разновидност го прави практично решение за секоја конфигурација на вратата.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

Н

Никола

верифициран купувач

5/5

Сега вратата ми се затвора автоматски, без да се грижам дали ќе заборавам да ја затворам..

March 18, 2024

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

1

НБ

Наташа Богдановска

верифициран купувач

5/5

Тоа ми го олесни животот, а мојот дом побезбеден.

March 18, 2024

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

1

СМ

Стефанија Митрева

верифициран купувач

5/5

Мојата врата секогаш останува затворена, дури и кога заборавам да ја затворам. 😄

March 18, 2024

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

1

АЗ

Ацо Здравков

верифициран купувач

5/5

Се чувствувам многу побезбедно..

March 18, 2024

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

1

ПМ

Панчо Митов

верифициран купувач

5/5

Повеќе не се враќам за да ја затворам вратата, сама се затвора автоматски. Ова дефинитивно ми го олеснува секојдневието.

March 18, 2024

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

1

АП

Адриана Петрова

верифициран купувач

5/5

Не можам да го замислам мојот живот без овој едноставен, но функционален уред.

March 18, 2024

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

1

АС

Алексова Слободанка

верифициран купувач

4/5

Го препорачувам на секој што сака да го подобри својот дом.

March 18, 2024

АВТОМАТСКИ ЗАТВАРАЧ ЗА ВРАТА

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ