🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-41%

slider image
slider image
slider image
slider image

АВТОМАТСКА МАШИНА ЗА ТУРСКО КАФЕ

2890 ден

1699 ден


заштедувате 1191 ден (-41%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

АВТОМАТСКА МАШИНА ЗА ТУРСКО КАФЕ

Совршена арома во секоја голтка! ☕👌🏼🏠

Предности при користење на овој производ

✅ Брза подготовка - Оваа машина за кафе овозможува брзо и лесно подготвување на автентично турско кафе со само неколку чекори, заштедувајќи време и напор.

✅ Прилагодена јачина - Со можност за прилагодување на јачината на кафето, корисниците можат да уживаат во своето омилено турско кафе токму онака како што им се допаѓа, прилагодувајќи го вкусот на секој поединец.

✅ Лесно одржување - Овој апарат е дизајниран за лесно чистење и одржување, олеснување на секојдневната употреба и продолжување на животниот век на уредот.

✅ Безбедно и доверливо користење - Со безбедносните карактеристики како автоматско исклучување и заштита од прегревање, корисниците можат да бидат сигурни во доверливоста и безбедноста на овој апарат за кафе.

ВКУСНО ТУРСКО КАФЕ

Оваа автоматска турска машина за кафе комбинира традиционален ароматичен деликатес со модерна технологија, обезбедувајќи уникатно искуство за уживање во твоето омилено кафе дома или во канцеларија.

ЛЕСНА УПОТРЕБА

Дизајнирана со внимание на деталите, оваа машина овозможува брзо и лесно подготвување на автентично турско кафе без потреба од посебни бариста вештини или искуство. Со само неколку чекори, корисниците можат да уживаат во богатиот вкус и арома на традиционалното турско кафе, сето тоа со притискање на едно копче.

ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ

Одржувањето на овој уред е едноставно и практично, што го прави идеален избор за секојдневна употреба. Со можност за лесно чистење и одржување, корисниците можат да уживаат во својот омилен пијалок без да се грижат за комплицираните процедури за одржување.

БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА

Покрај тоа, овој уред е опремен со безбедносни карактеристики кои гарантираат сигурна употреба. Автоматското исклучување и заштитата од прегревање обезбедуваат дополнителен мир на корисниците, обезбедувајќи безбедност при подготовката на кафето.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 600W;
  • Употреба: кафе/чај;
  • Температура: 65-100 степени C;
  • Капацитет: 500ml.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку време и е потребно на машината да подготви турско кафе?

Нашата автоматска турска машина за кафе овозможува брзо подготвување на овој омилен пијалок. Времето на подготовка зависи од јачината што ќе ја изберете, но во просек е само неколку минути.

Дали е можно да се прилагоди јачината на кафето?

Да, нашата машина ви овозможува да ја прилагодите јачината на кафето според вашите преференции. Со различни поставки, можете да ја прилагодите јачината на вашето кафе точно по ваш вкус.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ