🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-36%

slider image
slider image
slider image
slider image

БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ОШТЕТЕНИ ВРВОВИ И СУВА КОСА

2999 ден

1899 ден


заштедувате 1100 ден (-36%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

БЕЗЖИЧЕН ТРИМЕР ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ОШТЕТЕНИ ВРВОВИ И СУВА КОСА

Револуционизирај ја твојата рутина за нега на коса! 💇🏻‍♀️✨

Предности при користење на овој производ

✅ Ефикасно отстранување на оштетените врвови - Без разлика дали се работи за сува, оштетена или распарчена коса, безжичниот тример овозможува брзо и ефикасно отстранување на проблематичните делови од косата, ревитализирајќи ја твојата фризура.

✅ Практичност на безжичниот дизајн - Благодарение на безжичниот дизајн, можеш слободно да маневрираш со тримерот без ограничувања на кабелот, што го олеснува користењето и овозможува поголема флексибилност за време на обликувањето на косата.

✅ Прецизно и безболно потстрижување - Со остри ножеви и прецизен дизајн, овој тример ти овозможува прецизно да ги отстраниш оштетените врвови без ризик од кинење или оштетување, давајќи ти мазни и прави врвови.

✅ Повеќенаменска употреба - Овој тример не е само за отстранување на расцепканите врвови, може да се користи и за обликување, израмнување или обновување на косата, што го прави незаменлив алат во твојата рутина за нега на коса дома.

БЕЗ ОШТЕТЕНИ ВРВОВИ

Безжичниот тример за отстранување на оштетените врвови на косата е револуционерна алатка за сите оние кои сакаат да постигнат беспрекорна фризура без оштетувања и расцветени врвови. Овој тример е дизајниран за ефикасно отстранување на сувата, распарчена или оштетена коса, оставајќи ги зад себе мазни и здрави врвови.

ЛЕСНА УПОТРЕБА

Со безжичен дизајн, овој тример обезбедува слобода на движење без ограничувања на кабелот, што овозможува поголема флексибилност при употреба. Овој тример ќе ти обезбеди прецизно и безболно дотерување.

НЕ ЈА ОШТЕТУВА КОСАТА

Опремен со остри ножеви и прецизен механизам, овој тример обезбедува рамномерно потстрижување на косата без да ја кине или оштети. Неговата повеќенаменска употреба го прави незаменлива алатка во рутината за нега на коса во домот.

ИЗДРЖЛИВОСТ И СИГУРНОСТ

Компактниот дизајн овозможува лесно ракување дури и за почетници, додека висококвалитетните материјали обезбедуваат издржливост и сигурност. Овој безжичен тример ќе ти овозможи да постигнуваш совршени резултати секој пат.

Технички карактеристики:

  • Крати само 0,6 см коса;
  • Третманот на косата трае само 10-15 минути;
  • Материјал: пластика, нерѓосувачки челик;
  • Влезен напон 5V/1A;
  • Работен напон 3,7V 0,2A;
  • Номинална моќност 3W;
  • Литиумска батерија 3,7V 500mAh;
  • Должина на USB кабел: 1M.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој тример е погоден за сите типови коса?

Да, нашиот безжичен тример е дизајниран да работи ефикасно на сите типови коса, вклучително и тенка, густа, права или кадрава коса.

Колку долго трае батеријата на овој тример?

Батеријата на нашиот тример обезбедува долгорочна употреба со едно полнење. Точното време на работа може да варира во зависност од интензитетот на употреба, но во просек е доволно за неколку сесии за средување.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ