🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-41%

slider image
slider image
slider image
slider image

CAR MP3 WIFI ТРАНСМИТЕР

850 ден

499 ден


заштедувате 351 ден (-41%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

CAR MP3 WIFI ТРАНСМИТЕР

Нека возењето со автомобил стане вистинско задоволство! 🚙⚡🔋🎶

Предности при користење на овој производ

✅ Беспрекорна репродукција на музика - Лесно уживај во омилената музика и аудио содржина во твојот автомобил. Поврзи го твојот MP3 безжичен плеер со твојот мобилен уред за безжично пуштање музика.

✅ Практично USB полнење - Држи ги твоите мобилни уреди наполнети додека си на пат. Вградениот USB полнач осигурува дека твојот телефон или други гаџети остануваат напојувани, овозможувајќи ти да останеш поврзан и да користиш апликации за навигација без да се грижиш за батеријата.

✅ Олесни ги телефонските повици - Држењето на телефонот додека возиш може да биде многу опасно и непрактично. Води го секој разговор течно со предавателот за полесно и побезбедно возење.

✅ За секој автомобил - Не постои специфичен калап за трансмитер, тој се вклопува во секој автомобил без разлика на брендот и возраста.

ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ЗА ПОВРЗУВАЊЕ

Тргнуваш на долг пат? Не заборавај да го земеш овој mp3 wifi трансмитер со себе!

Идеален е за долги патувања и има повеќе опции за поврзување. Освен со блутут, трансмитерот можеш да го поврзиш и преку USB или SD картичка, а батеријата на телефонот секогаш ќе биде полна!

ДОЛГИ ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОРИ

Сега конечно ќе можеш да уживаш во твоите омилени мелодии и долги телефонски разговори во секој момент од возењето!

Вграден микрофон кој ќе ти овозможи да одговориш на Bluetooth повици без користење на раце за поголема безбедност. Возачите можат безбедно да зборуваат на телефон без да ги тргнат рацете од воланот.

USB ПОЛНЕЊЕ

Вградениот USB полнач им овозможува на возачите да ги задржат своите мобилни уреди наполнети додека возат, што е особено корисно за долги патувања и користење на апликации за навигација.

СЛУШАЈ МУЗИКА ИЛИ ПОДКАСТИ

Лесно се поврзува со стерео во автомобилот преку FM фреквенција, овозможувајќи ти да ги слушаш твоите омилени песни, подкасти или аудио книги директно од твојот паметен телефон, таблет или кој било друг уред што поддржува WiFi конекција.

Овој уред е дизајниран да биде компатибилен со различни уреди и автомобилски аудио системи, што го прави совршен додаток за различни потреби на возачот.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии (должина * ширина * висина): 5cm x 5cm x 3cm;
  • Влез на енергија: DC 12V/24V;
  • Фреквенција на пренос: 87,5-108,0MHz;
  • Растојание на пренос: 10м;
  • USB излез: 5V/1A;
  • Аудио влез;
  • Микрофон;
  • TF слот за мемориска картичка;
  • Bluetooth конекција;
  • Контроли за менување канали, гласност, одговарање на повици.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Како MP3 WiFi трансмитерот на автомобилот се поврзува со мојот автомобил?

MP3 WiFi трансмитерот на автомобилот едноставно се приклучува на запалката во вашиот автомобил. После тоа, поставете ја FM фреквенцијата на која сакате да пренесувате аудио содржина и да се поврзете со уредот преку WiFi.

Дали MP3 WiFi трансмитерот на автомобилот поддржува повикување без раце?

Да, овој уред поддржува повикување без раце. Вградениот микрофон и звучник ви овозможуваат безбедно да одговарате на телефонски повици додека возите, давајќи ви поголема безбедност на патот.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ