🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-46%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1499 ден

799 ден


заштедувате 700 ден (-46%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

Одберена боја: СВЕТЛО ЗЕЛЕНА

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ДЕКОРАТВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД
(1+1 ГРАТИС)

Трансформирај го твојот простор со украсни ѕидни панели! 🧘🏼‍♀️🌿✨

Предности при користење на овој производ

✅ Без одржување - Можеш да уживаш во убавината на бујната зелена површина во твојата градина без потреба од одржување. За разлика од природната трева, таа не бара наводнување, косење или ѓубрење.

✅ Лесна инсталација - Панелите се лесни за инсталирање и дава брзо решение за декорација на градината. Можеш лесно да ги прикачиш на ограда, ѕид или која било друга површина што сакаш да ја декорирате.

✅ Издржливост и безбедност - Пластичниот материјал од кој е направен панелот е издржлив и отпорен на надворешни услови. Нема да избледи или да се оштети од сончева светлина или дожд. Не содржи штетни материјали и не привлекува инсекти или алергени.

🌿 РЕАЛЕН И МОДЕРЕН ИЗГЛЕД

Совршено решение за подобрување на изгледот на твојата градина или двор. Со својот реален изглед и едноставната инсталација, овие панели обезбедуваат естетска вредност и освежувачко чувство за природата без потреба од одржување.

Можеш лесно да ги прикачиш на ограда, ѕид или која било друга површина што сакаш да ја декорираш.

👌🏼 КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Панелот е изработен од висококвалитетен пластичен материјал кој е долготраен и отпорен на надворешни услови. Без оглед на сончевите зраци, дождот или ветровите, овој панел ќе ја задржи својата свежа зелена боја и текстура. Нема да избледи или да се оштети со текот на времето, што го прави идеален за долгорочна употреба во твојата градина, тераса или дом.

⭐Погледнете дел од коментарите на нашите задоволни клиенти 👇🏼

💡Зошто да ја избереш нашата декоративна вештачка трева:

  1. Панелите од вештачка трева се користат за создавање атрактивни украсни ѕидови внатре или надвор.

  2. Тие можат да додадат природен и освежувачки изглед на просторот и да создадат зелен и атрактивен амбиент.

  3. Панелите може да се користат за украсување на надворешни површини како што се тераси, балкони или градини.

  4. Декоративните ѕидови од вештачка трева можат да создадат шармантна позадина за фотосесија или сцена, додавајќи посебен естетски допир.

  5. Вештачката трева на ѕидовите може да додаде допир на природа и зеленило во внатрешноста на просторите како ресторани, продавници или канцеларии.

Технилки карактеристики:

  • Димензии на еден панел: 60 x 45 cm.

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!      

Често поставувани прашања

Дали оваа вештачка трева е погодна за надворешна употреба?

Да, нашата вештачка трева е отпорна на временски услови и може да се користи и внатре и на отворено, обезбедувајќи долготрајна декоративна убавина.

Дали вештачката трева е лесна за одржување?

Да, вештачката трева е лесна за одржување. Доволно е повремено да го чистите со влажна крпа за да ја отстраните прашината или нечистотијата.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

БК

Бранка Костов

верифициран купувач

5/5

Благодарение на овие панели, можете да создадете уникатен дизајн кој совршено ќе се вклопи во вашиот простор.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1

ЛА

Лефтерија Арсова

верифициран купувач

5/5

Одлична за декорација во внатрешен простор бидејќи не бара употреба на вода или хемикалии за одржување.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1

МС

Марија Стојанова

верифициран купувач

5/5

Лесно се местат, што ви овозможува брзо да го трансформирате вашиот простор.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1

ИП

Игор Перковски

верифициран купувач

5/5

Ќе заштедите многу време и енергија, бидејќи овие панели не бараат никакво одржување.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1

ЕК

Елисавета Кирова

верифициран купувач

5/5

Вештачката трева обезбедува прекрасен и природен изглед и ќе го оживее вашиот простор.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1

ТМ

Трајков Мите

верифициран купувач

5/5

Панелите се направени од висококвалитетни материјали кои се отпорни на избледување и временски услови. Без разлика на дожд, сонце или снег, вашата ограда од вештачка трева ќе изгледа совршено со години.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1

ТМ

Тина Мицева

верифициран купувач

5/5

Панелите обезбедуваат и дополнителна приватност на вашиот двор или тераса, така што ќе можете да се опуштите и да уживате во вашиот простор.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

1

К

Кристијан

верифициран купувач

4/5

Долгорочна инвестиција која ќе ви донесе бројни придобивки со текот на годините. Ќе заштедите пари за одржување и време, а воедно ќе имате прекрасно уреден амбиент во кој ќе можете да уживате.

June 2, 2023

ДЕКОРАТИВНА ВЕШТАЧКА ТРЕВА ЗА ЅИД 40X60CM (1+1 ГРАТИС)

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ