🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-45%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ДРЖАЧ ЗА СВЕТИЛКА СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

1290 ден

699 ден


заштедувате 591 ден (-45%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ДРЖАЧ ЗА СВЕТИЛКА СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Совршена комбинација на практичност и модерен стил! 💡🏠👌🏼✨

Предности при користење на овој производ

✅ Практичен далечински управувач - Уживај во едноставна контрола на осветлувањето од удобноста на твојата фотеља. Безжичниот далечински управувач ти овозможува лесно да го прилагодиш светлото без да мораш да се креваш до прекинувачот.

✅ Разновидност во поставувањето осветлување - со држачот за светилка, поставувањето на осветлувањето станува едноставно и приспособливо. Без потреба од дополнителни инсталации или електрични работи, можеш да го поставиш осветлување онаму каде што ти е најпотребно без никакви ограничувања.

✅ Енергетска ефикасност - Оваа технологија ти овозможува лесно да заштедиш енергија. Прецизното прилагодување на светлината со помош на далечинскиот управувач значи дека можеш да го прилагодиш осветлувањето според твоите потреби, придонесувајќи за одржливост и намалување на потрошувачката на електрична енергија.

✅ Естетски дизајн - Без неуредни кабли или дополнителни пречки, овој држач ти овозможува да го осветлиш твојот простор со стил, додавајќи функционалност и софистицираност во твојот дом, канцеларија, гаража итн.

ПРАКТИЧНО ОСВЕТЛУВАЊЕ

Држачот за светилка со далечински управувач носи револуционерна практичност и модерна елеганција во твојот дом. Овој иновативен производ ти овозможува целосно да го контролираш осветлувањето од удобноста на твоето седиште, благодарение на практичниот далечински управувач.

ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА ДРЖАОТ

Една од клучните предности на овој држач за светилка е едноставниот далечински управувач. Без да мораш да станеш за да ја прилагодиш светлината, можеш да го прилагодиш интензитетот на осветлувањето и да ја создадеш саканата атмосфера во просторијата. Оваа практичност ја прави секојдневната употреба на светлината едноставна и ефикасна.

СОФИСТИЦИРАН ИЗГЛЕД

Без потреба од комплицирани инсталации или електрична работа, можеш да ја поставиш светилката каде и да ти треба без никакви ограничувања. Ова е особено корисно за прилагодување на осветлувањето во различни области од твојот дом.

Без неуредни кабли или непотребни пречки, држачот за безжична светилка придонесува за естетскиот впечаток на твојот простор, внесувајќи функционалност и софистицираност во секој агол од твојот дом.

Технички карактеристики:

  • Работен напон: AC180~250V (50/60Hz);
  • Работна фреквенција: 315 MHZ;
  • Контролно растојание: > 10 (внатрешен преграден ѕид);

 

Пакетот вклучува:

  • 1 x држач за светилка;
  • 1 x далечински управувач (батеријата е вклучена).

 

  Нарачајте ја вашата веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Како да го инсталирате држачот за светилка?

Поставувањето е брзо и лесно. Само ставете ја светилката во држачот, а потоа поврзете го безжичниот држач со извор на енергија. Далечинскиот управувач автоматски се синхронизира, давајќи ви моментална контрола над осветлувањето.

Дали е тешко да се користи далечинскиот управувач?

Не, воопшто не е тешко. Далечинскиот управувач е лесен за употреба, со интуитивни копчиња за прилагодување на светлото и вклучување/исклучување. Ќе ви се допадне колку е лесно да го прилагодите осветлувањето по ваш вкус.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ