🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

ЕЛАСТИЧНА ФИТНЕС ШИПКА ЗА ВЕЖБАЊЕ

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЕЛАСТИЧНА ФИТНЕС ШИПКА ЗА ВЕЖБАЊЕ

За тренинзи на цело тело! 💪🏻🏋🏻‍♂️🤸🏻‍♂️

Предности при користење на овој производ

✅ Сеопфатен тренинг за тело - Оваа еластична фитнес шипка ти овозможува да ги вежбаш сите мускулни групи, давајќи ти ефикасен тренинг за целото тело.

✅ Подобрена сила и издржливост - Тежината на шипката и еластичниот отпор помагаат да се изгради сила и издржливост, овозможувајќи ти да постигнеш подобри резултати побрзо од кога било досега.

✅ Практично и преносливо - Благодарение на нејзиниот компактен дизајн, лесно можеш да ја носиш со себе каде и да одиш, овозможувајќи ти да вежбаш дома, во парк или на патувања.

✅ Безбеден и ефикасен - Еластичниот материјал го намалува ризикот од повреда додека обезбедува ефективен отпор за максимални резултати, правејќи го твојот тренинг побезбеден и попродуктивен.

ТРЕНИНГ ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Овој иновативен уред комбинира тежина и еластичен отпор, овозможувајќи ти да ги вежбаш сите мускулни групи и да ја подобриш силата и издржливоста.

Без разлика дали сакаш да ги зајакнеш рацете, рамената, грбот или нозете, оваа фитнес шипка ти овозможува да ги вежбаш сите мускулни групи, давајќи ти ефикасен тренинг за целото тело.

ПОДОБРУВАЊЕ НА СИЛАТА И ИЗДРЖЛИВОСТА

Тежината на шипката и еластичниот отпор помагаат да се изгради сила и издржливост, овозможувајќи ти да постигнеш подобри резултати побрзо од кога било досега. Со редовно користење на оваа шипка, ќе забележиш значителни подобрувања во твојата физичка кондиција.

ЗОШТО ДА ЈА ИЗБЕРЕШ НАШАТА ФИТНЕС ШИПКА?

Овој фитнес додаток е совршен избор за секој кој сака да ја подобри својата физичка кондиција и да постигне подобри резултати. Без разлика дали си почетник или искусен вежбач, еластичната фитнес шипка ќе ти помогне да ги достигнеш твоите цели.

Технички карактеристики:

  • Материјал: TPR + фиберглас;
  • Големина: 180 см;
  • Функција: Вибрации 300 пати во минута.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку е издржлива еластичната фитнес шипка?

Шипката е направена од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат издржливост и отпорност на абење, дури и при интензивна употреба.

Какви видови вежби можам да правам со неа?

Можете да правите различни вежби за зајакнување на мускулите, подобрување на рамнотежата, флексибилноста и кардио.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ