🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-32%

slider image
slider image
slider image
slider image

ФАСАДНИ ЛЕД СВЕТИЛКИ, ШТЕДЛИВИ И ВОДООТПОРНИ (1+1 ГРАТИС)

1490 ден

999 ден


заштедувате 491 ден (-32%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ФАСАДНИ ЛЕД СВЕТИЛКИ, ШТЕДЛИВИ И ВОДООТПОРНИ (1+1 ГРАТИС)

Одличен декоративен детал за твојот дом да изгледа софстицирано и модерно! 🏡⚡✨

Предности при користење на овој производ

✅ Пријатна жолта светлина - Осветли го твојот дом пријатна светлина без досадни жици и кабли.

✅ Прекрасна декорација - Твојата дневна соба, градина или двор ќе добијат целосно модерна и привлечна трансформација.

✅ Лесна монтажа - Лесно се монтира вертикално или хоризонтално за да одговара на твојот декор.

✅ Заштеда на енергија - Заштедува енергија повеќе од 3 пати споредено со традиционалните штедливи сијалици.

✅ Водоотпорен дизајн - IP65 Водоотпорното ниво ја прави ламбата погодна за надворешно осветлување.

✨ ДЕКОРАТИВНА ЛАМБА

Разубави го твојот дом или двор со малку поинаква украсна ламба. Оваа уникатна декоративна ламба е идеален декоративен додаток за секоја дневна соба, предсобје или градина. Домот ќе биде совршено осветлен и ќе изгледа софистицирано.

💡 ДИЗАЈН И КВАЛИТЕТ

Декоративното осветлување на твојот ентериер може да го облагороди целиот дом и да му даде посебна нота на топлина или да го нагласи твојот посебен стил. Идеалната комбинација на дизајн и квалитет создава идеална средина за релаксација и одмор.

🏡 ЕСТЕТСКИ ДЕТАЉ

Осветлувањето е всушност естетски детаљ кој ја менува енергијата на твојот животен простор, за да се чувствуваш удобно во него.

Заштедува енергија повеќе од 3 пати споредено со традиционалните штедливи сијалици.

🛠 ЛЕСНА МОНТАЖА

Лесно се монтира вертикално или хоризонтално за да одговара на твојот декор.

Твојот дом или двор ќе биде осветлен со пријатна жолта светлина без досадни жици и кабли.

IP65 Водоотпорното ниво ја прави ламбата погодна за надворешно осветлување.

Технички карактеристики:

  • AC: 85-265V 50/60Hz;
  • Моќност: 18W;
  • Тежина: 420g;
  • Димензии: 20 x 9,5 x 5 cm;
  • Боја: 3000k.

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали овие LED светилки се водоотпорни?

Да, нашите LED фасадни светла се водоотпорни, што ги прави идеално решение за надворешна употреба, без оглед на временските услови.

Дали е тешко поставувањето на овие светилки?

Не, инсталацијата на нашите LED светла е едноставна и може да се направи без стручна помош. Со вклучените упатства за склопување, процесот на инсталација е брз и лесен.

Дали овие LED светилки се енергетски ефикасни?

Да, нашите фасадни LED светилки користат најнова LED технологија која обезбедува високо ниво на осветлување со минимална потрошувачка на енергија. Ова ги прави економичен избор за осветлување на вашата фасада без непотребна потрошувачка на електрична енергија.

Како ги инсталирате овие LED светилки?

Инсталирањето на нашите фасадни LED светилки е едноставно и интуитивно. Тие обично доаѓаат со прикачени држачи и упатства за инсталација, што овозможува брза инсталација на фасадата на вашата зграда или објект.

Каков ефект на осветлување можам да очекувам од овие LED светилки на мојата фасада?

Нашите фасадни LED светилки се дизајнирани да обезбедат импресивен ефект на осветлување, истакнувајќи ги архитектонските детали и создавајќи естетски привлечен изглед за вашата фасада.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ