🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-54%

slider image
slider image
slider image
slider image

ХРАНЛИВА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ

1099 ден

499 ден


заштедувате 600 ден (-54%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ХРАНЛИВА ТЕЧНОСТ ЗА ЛОВЕЊЕ РИБИ

Совршен додаток за успешен риболов! 🎣🐟🐠💦

Предности при користење на овој производ

✅ Ја зголемува ефикасноста - Оваа течност привлекува риба со својот примамлив мирис и вкус, зголемувајќи ги шансите за успешен улов.

✅ Универзална употреба - Може да се користи со различни мамки и техники на риболов, обезбедувајќи разновидност во риболов за различни видови риби.

✅ Ја подобрува привлечноста - Специфичните состојки во оваа течност помагаат да се привлечат риби дури и во тешки услови, како што се заматена или ладна вода.

✅ Лесен за употреба - Брзо се шири во водата, што го прави лесен за употреба и практичен додаток за риболовците од сите нивоа на вештини.

🎣 ПОГОЛЕМА ПРИВЛЕЧНОСТ

Формулирана со внимание, оваа течност комбинира високо атрактивни ароми и вкусови кои се неодоливи за различни видови риби. Ова е особено корисно за риболовците кои сакаат да експериментираат со различни техники, бидејќи оваа течност може да ја подобри привлечноста на секоја мамка.

⚓ УСПЕШЕН ЛОВ

Нашата течност не само што ја зголемува привлечноста на мамките, туку ја подобрува и способноста на рибите, дури и во тешки услови како што се матна или ладна вода. Ова значи дека рибите ќе имаат многу поголема веројатност да нападнат мамки со оваа течност, зголемувајќи ги твоите шанси за успешен улов.

🧺 ГОЛЕМА ЕФИКСНАОСТ

Со користење на овој производ, шансите за успешен лов значително се зголемуваат, гарантирајќи ти богат улов што ќе ја наполни твојата кошница со риба.

Со нашиот производ, твојата следна риболовна експедиција може да стане твоја најуспешна досега!

🐠 ЕДНОСТАВНА ПРИМЕНА

Едноставната примена е уште една голема предност на нашата течност. Лесно се нанесува на мамки и брзо се шири на водата, привлекувајќи различни риби. Ова ја прави нашата течност практична и ефективна за риболовците од сите нивоа на вештини, од почетници до искусни ентузијасти.

Технички карактеристики:

  • Количина: 100ml.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој производ е безбеден за употреба во природа?

Да, нашиот производ се целосн безбеден за употреба во природа, не е штетен за рибите или животната средина.

Како да се користи оваа течност за мамка?

Ја нанесувате рамномерно на мамките пред риболов, дозволувајќи им на мамките да апсорбираат мириси и вкусови, што ја зголемува нивната привлечност кон рибите.

Дали оваа течност е погодна за сите видови риби?

Да, нашата течност за мамка е формулирана да привлекува различни видови риби, што го прави одличен избор за разновиден риболов.

Колку долго производот треба да функционира по нанесувањето?

Ефектите на нашата течност се брзи и долготрајни. Може да очекувате рибата да реагира во рок од неколку минути по нанесувањето.

Дали е неопходно да се користат големи количини од производот за да се постигнат резултати?

Не, нашиот производ е високо концентриран, така што е потребна само мала количина за да се постигнат исклучителни резултати.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ