🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-61%

slider image
slider image
slider image
slider image

ИНОВАТИВЕН УЛТРАЗВУЧЕН НАВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ

2099 ден

799 ден


заштедувате 1300 ден (-61%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ИНОВАТИВЕН УЛТРАЗВУЧЕН НАВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ

Чувствувај се како да си во морето - навлажнувач кој ја имитира медузата! 🦑

Предности при користење на овој производ

✅ Го освежува воздухот - Овој овлажнител со ефект на медуза го подобрува квалитетот на воздухот во твојот дом, обезбедувајќи свежина како атмосферата на океанот.

✅ Ја намалува сувоста - Благодарение на својата иновативна технологија, овој уред ефикасно го намалува сувиот воздух, правејќи го твојот простор поудобен за дишење.

✅ Ги смирува иритациите - Со нежно ослободување на водена магла, овој овлажнител помага да се намали иритацијата на грлото и кожата за време на сушните сезони.

✅ Создава релаксирачка атмосфера - Гледање на нежното движење на водената магла може да создаде мирна и релаксирачка атмосфера во твојот дом, помагајќи ти да се ослободиш од стресот и напнатоста.

JELLYFISH АРОМАТИЗАТОР

Овој револуционерен навлажнувач на воздух ја внесува магијата на морето во твојот дом, обезбедувајќи свежина на воздухот инспирирана од пловечките медузи.

Неговата напредна технологија обезбедува оптимални нивоа на влажност, се бори против сувиот воздух и обезбедува ослободување од непријатност.

ПОДОБРУВАЊЕ НА ВОЗУДХОТ

Способност ефикасно да се бори против сувиот воздух, обезбедувајќи оптимални нивоа на влажност за подобрување на удобноста и благосостојбата.

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА

Неговиот лесен дизајн го рационализираат процесот на навлажнување, овозможувајќи им на корисниците да уживаат во придобивките од подобрениот квалитет на воздухот без никакви проблеми или долгорочно одржување.

Технички карактеристики:

  • Капацитет на резервоарот за вода: 0,5 литри;
  • Големина на производот: 83 x 83,8 x 145,3мм;
  • Функција за тајминг: 2-8 часа;
  • Режим на напојување: USB;
  • Номинална моќност: 2,5W;
  • Бучава: под 36dB.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како функционира овој навлажнувач инспириран од медуза?

Нашиот навлажнувач користи ултразвучна технологија за да испушта ситна магла од капки вода во воздухот, имитирајќи го нежното движење на медузата. Ова додава влага во воздухот, создавајќи поудобна и освежувачка средина во вашиот дом или канцеларија.

Колку голема површина може да покрие овој навлажнувач?

Нашиот навлажнувач е дизајниран за ефикасно да ги навлажнува просториите со средна големина, обично покривајќи области до [под 10m квадратни]. Доволно за една просторија.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ