🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-41%

slider image
slider image
slider image
slider image

КОМПЛЕТ ЗА ПОПРАВКА НА ШАРКИ (2 ПАРЧИЊА)

850 ден

499 ден


заштедувате 351 ден (-41%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

КОМПЛЕТ ЗА ПОПРАВКА НА ШАРКИ (2 ПАРЧИЊА)

Поправи ја скршената шарка веднаш! 🛠🏠👷🏻‍♂️

Предности при користење на овој производ

✅ Издржливи - Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овие држачи за шарки обезбедуваат исклучителна издржливост и долговечност, што ги прави сигурно решение за твоите проекти за мебел.

✅ Универзална компатибилност - Овие држачи се погодни за различни видови мебел и кујнски кабинети, обезбедувајќи универзална компатибилност и лесна интеграција со твоите постоечки или нови парчиња мебел.

✅ Лесна инсталација - Со комплетен сет за монтирање, инсталацијата на овие држачи е брза и лесна, што ти овозможува брзо да ги завршиш твоите проекти без потреба од дополнителни алатки или материјали.

✅ Естетски дизајн - Држачите од нерѓосувачки челик не само што обезбедуваат функционалност, туку и додаваат естетика на твојот мебел, додавајќи модерен и елегантен изглед на твоите кујнски кабинети или други парчиња мебел.

ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ

Овој комплет за плочки за шарки од нерѓосувачки челик е клучен елемент за надградба на твоите кујнски кабинети или други видови мебел. Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овие држачи се исклучително издржливи и отпорни на абење, обезбедувајќи долгорочна стабилност на твојот мебел.

СИГУРНА ПОДДРШКА

Плочките за шарки се дизајнирани да обезбедат сигурна поддршка за вратите или капаците на кујнскиот кабинет, овозможувајќи им да се отвораат и затвораат непречено без шкрипење или несакани вибрации.

ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЊЕ

Инсталирањето на овие држачи е едноставно и брзо, а комплетот ги вклучува сите потребни завртки за монтирање за лесна инсталација. Покрај тоа, нивната универзална компатибилност ти овозможува лесно да ги интегрираш со различни димензии и типови на врати или кабинети.

Во сетот добиваш 2 парчиња покривни плочки.

Технички карактеристики:

  • Материјал: врвен нерѓосувачки челик, издржлив и отпорен на корозија;
  • Димензии: 9 x 10cm.

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали држачите за шарки од не'рѓосувачки челик се компатибилни со сите видови врати?

Да, нашите држачи се дизајнирани да бидат универзално компатибилни со различни типови врати, вклучувајќи кујнски кабинети, гардероби и други парчиња мебел.

Како се монтираат овие потпори?

Инсталирањето е едноставно и брзо. Се што ви треба се основни алатки како шрафцигер и вежба.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ