🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

КРЕАТИВЕН СЕТ АКВАРЕЛ ОД 40 ПАРЧИЊА

1690 ден

999 ден


заштедувате 691 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

КРЕАТИВЕН СЕТ АКВАРЕЛ ОД 40 ПАРЧИЊА

Креативен комплет за цртежи со акварел! 🎨🖌✨

Предности при користење на овој производ

✅ Креативна слобода - Со 36 различни бои и четка, можеш слободно да ја изразиш својата креативност и да создаваш уникатни уметнички дела.

✅ Висококвалитетни пигменти - Нашиот сет нуди висококвалитетни пигменти кои ќе ги направат твоите слики живи и ќе останат стабилни со текот на времето.

✅ Tiktok популарност - Нашиот комплет акварел бои ти помага да создадеш неверојатни, привлечни уметнички дела што се совршени за споделување на TikTok. Сними го твојот креативен процес и гледај ја твојата публика на TikTok како е воодушевена од твојот уметнички талент.

✅ Лесно користење - Пенкалото ти овозможува прецизно да црташ и да боиш во детали, додека боите се дизајнирани да се спојуваат и комбинираат без напор.

✅ Уметничка забава за сите возрасти - Нашиот сет е погоден за деца и безбеден, што го прави совршена алатка за млади уметници.

✅ Совршен подарок - Овој комплет е совршен подарок за уметници или деца, обезбедувајќи им алатки што ќе ги ценат и ќе ги користат во нивните креативни потфати.

КРЕАТИВЕН СЕВКУПЕН СЕТ

Нашиот креативен комплет за сликање со акварел е совршен избор за сите љубители на уметноста, без разлика дали си почетник или искусен уметник. Овој сет обезбедува се што ти е потребно за да ја истражиш твојата креативност и да создадеш прекрасни цртежи со акварел кои ќе оживеат на хартија.

ШИРОК СПЕКТАР НА БОИ

Сетот содржи широк спектар на висококвалитетни бои, што ти овозможува да креираш богати и живописни слики. Боите се внимателно избрани за да се постигне оптимална транспарентност и мешање, што ќе ти овозможи да постигнеш различни нијанси и ефекти во твоите цртежи.

НЕОГРАНИЧЕНИ МОЖНОСТИ

Овој комплет е идеален за сите видови уметнички проекти, како што се сликање пејзажи, портрети, апстрактни композиции и друго. Без разлика дали си уметнички хобист или професионален уметник, нашиот креативен сет за сликање со акварел ќе ти даде неограничени можности за изразување и создавање. Започни го твоето уметничко патување денес и откриј ја магијата на акварелот!

Технички карактеристики:

  • Боја: 36 бои + алатки за цртање.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку бои доаѓаат во овој комплет?

Нашиот креативен сет за цртање со акварел содржи 36 висококвалитетни бои, што ви дава богат спектар на бои за вашите уметнички проекти.

Дали овој комплет е погоден за почетници?

Да, нашиот креативен сет за сликање со акварел е идеален и за почетници и за искусни уметници. Лесен за користење, овој сет обезбедува се што ви е потребно за да го започнете вашето уметничко патување или да ги подобрите вашите вештини.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ