🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

ЛЕСНА 2Т АЛАТКА ЗА ПРИЦВРСТУВАЊЕ НА ТОВАР

2199 ден

1299 ден


заштедувате 900 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЛЕСНА 2Т АЛАТКА ЗА ПРИЦВРСТУВАЊЕ НА ТОВАР

Една алатка, безброј можности! 🚛💥💪🏻📦

Предности при користење на овој производ

✅ Голема носивост - Со капацитет од 2 тони, оваа двојна кука ти овозможува безбедно да ги прицврстуваш тешките товари без страв од движење или оштетување за време на транспортот.

✅ Безбедна за употреба - Благодарение на двојната кука, овој уред обезбедува дополнителна безбедност при затегнување на товарот, спречувајќи несакано лизгање или олабавување за време на транспортот или ракувањето.

✅ Флексибилна - Со својата способност да носи товар до 2 тони, овој уред е идеален за широк опсег на апликации, од домашни работи до индустриски и градежни проекти.

✅ Лесно користење - Со интуитивен дизајн и едноставен механизам за затегнување, овој уред е лесен за употреба и не бара посебни вештини или обука, што го прави погоден за широк опсег на корисници.

БЕЗБЕДНО И ЕФИКАСНО ЗАТЕГНУВАЊЕ

Оваа лесна кука со двојно затегнување е моќна алатка за безбедно и ефикасно прицврстување на товари од различни типови. Изработен е од висококвалитетни материјали за да обезбеди оптимална издржливост и сигурност при употреба.

ШИРОК ОПЦЕГ НА АПЛИКАЦИИ

Со капацитет од 2 тони, овој уред може да носи значителни товари, што го прави идеален за широк опсег на апликации, од домашна работа до тешка индустриска работа. Двојните куки додаваат дополнително ниво на безбедност, спречувајќи несакано лизгање или олабавување на товарот при ракување или транспорт.

ЛЕСНА УПОТРЕБА

Една од клучните предности на овој уред е неговата лесна употреба. Интуитивниот дизајн им овозможува на корисниците брзо и лесно да го постават и затегнуваат јажето или кабелот, без потреба од посебни вештини или обука. Механизмот за затегнување овозможува прецизно прилагодување на затегнатоста, обезбедувајќи оптимално фиксирање на оптоварувањето за краток временски период.

ЗА РАЗЛИЧНИ ЗАДАЧИ

Покрај тоа, овој уред е исклучително флексибилен. Може да се користи во различни ситуации, од прикачување на товар на приколки, камиони или возила, до употреба во градежни проекти за подигање или влечење тешки предмети. Со својата силна конструкција и доверливи перформанси станува непроценлива алатка во работилницата, на градилиштето или дома.

Технички карактеристики:

  • Капацитет: 2Т;

  • Кабел: 2,0м.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Која е максималната носивост на овој уред?

Максималниот капацитет на овој уред е 2 тони, што го прави идеален за различни видови товари во домашни, индустриски и градежни средини.

Дали овој производ е погоден за професионална употреба?

Да, оваа алатка со двојно затегнување е идеална и за професионалци и за хобисти, обезбедувајќи сигурни перформанси и лесно користење во различни ситуации.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ