🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image

ЛУБРИКАНТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЛУБРИКАНТ ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ

За прозорци кои се отвораат непречено и без напор! 🚘✨

Предности при користење на овој производ

✅ Непречено отворање и затворање - Нашиот лубрикант им овозможува на прозорците лесно да се лизгаат без триење или чкрипење, што го прави секое патување поудобно.

✅ Продолжен век на траење на прозорците - Со редовна употреба, нашиот лубрикант ги одржува гумените заптивки и механизмите на прозорците во оптимална состојба, продолжувајќи го нивниот животен век и намалувајќи ја потребата за скапи поправки.

✅ Заштита од корозија - Специјалната формула на нашиот лубрикант ги штити металните делови на прозорецот од корозија и оксидација, заштитувајќи ги од штетните надворешни влијанија како што се влагата и солта на патот.

✅ Отпорност на вода - Нашиот лубрикант формира заштитен слој на површината на прозорецот што ја отфрла влагата и го спречува навлегувањето на водата, обезбедувајќи суви и безбедни ентериери на возилата дури и при дождливи услови.

ЗАШТИТА НА ПРОЗОРЦИТЕ

Нашиот лубрикант е напредна формула дизајнирана да ги одржува прозорците на твоето возило во оптимална состојба, овозможувајќи ти да уживаш во непречено и безгрижно отворање и затворање на прозорците. Со својата специјална формула, нашиот лубрикант продира длабоко во механизмите на прозорците и гумените заптивки, обезбедувајќи им го потребното подмачкување и заштита од абење.

ЛЕСНО ОТВАРАЊЕ И ЗАТВАРАЊЕ

Со редовна употреба, лубрикантот овозможува лесно отворање и затворање на прозорците, правејќи го секое патување поудобно и без напор.

Освен што го олеснува движењето на прозорецот, нашиот лубрикант обезбедува и заштита од корозија и оксидација на металните делови на прозорецот.

ЗАШТИТЕН СЛОЈ

Покрај тоа, нашиот лубрикант е водоотпорен, што значи дека формира заштитен слој на површината на прозорецот кој ја отфрла влагата и го спречува продирањето на водата. Ова обезбедува сува внатрешност на возилото дури и при дождливи услови, што го прави возењето побезбедно и поудобно за сите патници.

Технички карактеристики:

  • Количина: 120 ml.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како да го користите овој лубрикант за прозорците на автомобилот?

Нашиот лубрикант е лесен за употреба - едноставно нанесете го на механизмите и гумените заптивки на прозорецот, нежно раширете го, потоа отворете го и затворете го прозорецот неколку пати за да се обезбеди рамномерно подмачкување.

Колку често треба да се користи овој лубрикант?

Препорачуваме редовна употреба на подмачкување за прозорци, особено кога се менуваат годишните времиња или по возење по солени или калливи патишта, за да се обезбеди оптимално подмачкување и заштита.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ