🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-41%

slider image
slider image
slider image
slider image

МЕТАЛНА ПРЕКЛОПНА СУШАРА

1890 ден

1099 ден


заштедувате 791 ден (-41%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МЕТАЛНА ПРЕКЛОПНА СУШАРА

Сушара за облека што се склопува и заштедува време и простор! 👔💦✨

Предности при користење на овој производ

✅ Заштедува простор - Сушарата на преклопување нуди компактно решение за сушење алишта, што ја прави совршена за домови со ограничен простор. Кога не се користи, може лесно да се преклопи и складира, ослободувајќи вреден простор на подот.

✅ Голем капацитет - Со повеќе решетки за сушење и прилагодливи конфигурации, оваа сушара за сушење алишта собира од деликатна облека до обемни крпи.

✅ Издржливост - Металната конструкција на оваа решетка обезбедува стабилност и издржливост, овозможувајќи ти да исушиш голем број алишта истовремено, без да се грижиш за оштетување или деформација на самата решетка.

✅ Приспособливост - Со повеќе нивоа на сушење и можност за прилагодување на висината, оваа решетка е многу приспособлива и може да се користи за сушење различни видови облека и големини. Ова ти овозможува максимално да го искористиш просторот и ефикасно да организираш сушење алишта.

МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

Нашата метална сушара за алишта е практично и ефикасно решение за сушење алишта дома. Со својата издржлива метална конструкција, оваа решетка е дизајнирана да ја поддржи тежината на повеќе парчиња облека одеднаш, што ти овозможува ефикасно да го организирате процесот на сушење без потреба од машина за сушење.

ДОВОЛНО ПРОСТОР

Сушарата доаѓа со повеќе нивоа на сушење, што ти овозможува да исушиш голем број алишта на едно место. Исто така, секое ниво е доволно пространо и широко за да овозможи слободен проток на воздух, што придонесува за побрзо сушење и го спречува туткањето на облеката.

ПРЕКЛОПЛИВ ДИЗАЈН

Овој држач за сушење алишта е исто така многу компактен и склоплив, што го прави идеален за домови со ограничен простор. Кога не ја користиш, можеш едноставно да ја преклопиш и да ја чуваш на мал простор, ослободувајќи ја твојата тераса, балкон или бања.

Технички карактеристики:

  • Целосно продолжена: 163 x 59,5 x 95 cm.
  • Тежина: 4,5 кг.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку алишта можам да ставам на оваа сушара?

Нашата метална сушара за облека може да издржи тежина на многу алишта во исто време. Точниот капацитет зависи од големината и тежината на алиштата, но повеќето од вашите алишта можете да ги исушите во само еден циклус.

Дали оваа сушара е стабилна и издржлива?

Да, нашата сушара е изработен од висококвалитетен метал кој обезбедува исклучителна стабилност и издржливост. Можете да бидете сигурни дека сигурно ќе ја држи вашата облека додека се суши.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ