🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-53%

slider image
slider image
slider image
slider image

МИКРОФИБЕР ЏОГЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА РАЗЛИЧНИ ПОВРШИНИ

1290 ден

599 ден


заштедувате 691 ден (-53%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МИКРОФИБЕР ЏОГЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА РАЗЛИЧНИ ПОВРШИНИ

Револуционерна алатка за беспрекорно чисти површини! 🏡💦✨

Предности при користење на овој производ

✅ Длабоко чистење без оставање влакна - Чистењето со микрофибер овозможува темелно отстранување на нечистотијата, дамките и прашината од површините без да остават влакна, што резултира со беспрекорно чисти подови и површини.

✅ Антистатички ефект за трајна свежина - Оваа џогер има антистатички својства кои спречуваат таложење на прашина и влакна, со што се обезбедува долготрајна свежина и чистота на просториите.

✅ Универзална употреба за различни подни површини - Микрофибер џогерот е погоден за чистење на различни подови, вклучувајќи дрво, плочки, ламинат и линолеум, обезбедувајќи ефективно чистење без оштетување на површините.

✅ Ергономски дизајн за полесна употреба - Со својата лесна конструкција и ергономски дизајнирана рачка, оваа џогер овозможува удобно и без напор користење, правејќи го чистењето на просторијата едноставно и ефикасно.

БЕЗПРЕКОРНО ЧИСТЕЊЕ

Џогерот за чистење е исклучително ефикасна алатка за одржување на чистота на твојот дом или работна површина. Со својот револуционерен дизајн и висококвалитетни материјали, овој џогер обезбедува длабинско чистење без да остава влакненца зад себе, оставајќи ги површините беспрекорно чисти и сјајни.

ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ДАМКИТЕ

Главната предност на овој чистач е неговата способност за темелно отстранување на нечистотијата, дамките и прашината од различни подни површини, вклучувајќи дрво, плочки, ламинат и линолеум. Микрофибер крпата е позната по својата способност да држи големи количини нечистотија и течности, што ти овозможува брзо и ефикасно да го исчистиш твојот дом или канцеларија.

НЕ ОСТАВА ТРАГИ ЗАД СЕБЕ

Овој џогер има и антистатички својства, што значи дека спречува таложење на прашина и влакна на површината, со што се обезбедува долготрајна свежина и чистота на просториите. Ова е особено корисно за луѓето кои се борат со алергии или сакаат да ги одржуваат просториите чисти и хигиенски.

 

Технички карактеростики:

  • Материјал: пластика, микрофибер;
  • Димензии: (глава)60cm x (рачка) 1.25cm.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Дали овој џогер за чистење со микрофибер остава траги или влакна на подот?

Не, нашиот џогер за чистење со микрофибер е дизајниран да обезбеди длабоко чистење без да остави траги или влакна на подот, оставајќи ја беспрекорно чиста и сјајна.

Дали овој џогер може да се користи на сите типови на подови?

Да, нашиот џогер за чистење со микрофибер е погодна за различни типови на подови, вклучувајќи дрво, плочка, ламинат и линолеум. Без разлика на површината, оваа џогер обезбедува ефективно чистење без оштетување.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ