🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-41%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МИКРОФИБЕР ТУРБАН - КРПА ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА КОСА

850 ден

499 ден


заштедувате 351 ден (-41%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

Одберена боја: РОЗОВА

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МИКРОФИБЕР ТУРБАН - КРПА ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА КОСА

Откриј ја леснотијата на брзото сушење! 💇🏼‍♀️🛀🏼💦🚿

Предности при користење на овој производ

✅ Брзо сушење - Овој пешкир ефикасно ја апсорбира влагата од косата, овозможувајќи побрзо сушење и намалувајќи го времето потребно за стилизирање.

✅ Намалување на оштетувањето на косата - Деликатната текстура на овој пешкир го намалува триењето и абењето на косата за време на процесот на сушење, со што се намалува ризикот од оштетување и кршење.

✅ Полесно обликување на косата - Брзата апсорпција на влагата овозможува полесно обликување на косата и постигнување на посакуваниот стил, правејќи го секојдневното обликување побрзо и поедноставно.

✅ Квалитетен материјал - Овој пешкир е изработен од висококвалитетни материјали кои овозможуваат крпата брзо да се исуши по употребата, што го спречува развојот на непријатни мириси и ја продолжува неговата издржливост.

ПОБРЗА УТРИНСКА РУТИНА

Освежи ја твојата рутина за нега на коса со нашиот иновативен пешкир од микрофибер за брзо сушење, специјално дизајниран за жени кои сакаат побрз, поудобен и понежен пристап кон сушењето на косата.

ГО ЗАБРЗУВА ПРОЦЕСОТ НА СУШЕЊЕ

Нашиот пешкир го забрзува процесот на сушење на косата по миењето. Микровлакненцата делуваат како мали суперапсорбери, отстранувајќи го вишокот вода и оставајќи ја твојата коса речиси сува додека трепнеш.

БРЗА АПСОРПЦИЈА

Благодарение на микрофиберот, нашиот пешкир обезбедува извонредна апсорпција на вода. Заборави на влажноста на косата - ова е решение кое обезбедува брзина и ефикасност во секое време.

ПРАКТИЧНОСТ И УДОБНОСТ

Ергономски дизајниран за лесно завиткување и фиксирање без лизгање, нашиот пешкир за сушење обезбедува лесно и удобно носење. Сушењето на косата станува едноставно и пријатно искуство кое ќе ти ја олесни секојдневната рутина.

Технички карактеристики:

  • Материјал: корално руно;
  • Димензии: 65 x 25 cm;
  • Боја: плава, розева.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој пешкир е погоден за сите типови коса?

Да, нашиот пешкир е погоден за сите типови коса, од тенка до густа, директно до виткана. Неговата способност брзо да ја апсорбира влагата го прави идеален за секојдневна употреба.

Дали овој пешкир е погоден за патување?

Да, нашиот пешкир е компактен и лесен, што го прави совршен за патување.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ