🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-39%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МИНИ БЕЗЖИЧЕН WI-FI МИКРОФОН ЗА ТЕЛЕФОН

1490 ден

899 ден


заштедувате 591 ден (-39%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МИНИ БЕЗЖИЧЕН WI-FI МИКРОФОН ЗА ТЕЛЕФОН

Слобода на движење, кристално чист глас! 🎙🎤🎥

Предности при користење на овој производ

✅ Слобода на движење - Безжичниот микрофон ти дава слобода да се движиш и да се изразуваш без ограничувањата на каблите.

✅ Практичност - Неоптоварен со кабли, можеш слободно да се движиш за време на изведбата или презентацијата, што ја олеснува интеракцијата со публиката.

✅ Висок квалитет на звукот - Овозможува кристално чист звук без пречки, овозможувајќи ти да се истакнеш во секоја ситуација.

✅ Лесно користење - Лесно за поставување и користење, намалувајќи ја потребата за техничка поддршка и поедноставувајќи го твоот работен тек.

СЛОБОДНО ДВИЖЕЊЕ

Безжичниот микрофон е револуционерна алатка која носи слобода и практичност во светот на изведувачите, предавачите и јавните говорници. Овој софистициран микрофон ти овозможува слободно да се движиш на сцената или во просторијата, без оптоварување на кабли кои инаку би те ограничиле.

КРИСТАЛНО ЧИСТ ЗВУК

Со својата безжична технологија, овој микрофон обезбедува кристално чист звук без никакви пречки или прекини. Без разлика дали си на концерт, училница или деловен состанок, овој микрофон ќе се погрижи твојот глас да се слуша јасно и гласно.

ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ

Лесен за поставување и користење, овој микрофон ги прави твоите изведби или презентации многу поефикасни. Нема потреба од комплицирани кабли или техничка поддршка, едноставно прикачи го на јаката и подготвен си за изведување.

Технички карактеристики:

  • Растојание на пренос: 20м;
  • Сигнал-на-шум: 64dBm;
  • Издржливост: 8ч;
  • Капацитет на батеријата: 220 mah;
  • Работно време: 15ч;
  • Интерфејс: Тип-C;
  • Фреквентен одговор: 20Hz-20KHz;
  • Џек: 3,5 мм приклучок.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој микрофон е компатибилен со сите уреди?

Да, безжичниот микрофон е компатибилен со повеќето уреди што имаат приклучок за микрофон или безжична поддршка.

Колку е далеку опсегот на безжичниот сигнал на овој микрофон?

Нашиот безжичен микрофон има сигурен опсег од 20 метри, што ви дава слобода да се движите низ сцената или просторијата.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ