🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

МИНИ ТРИАГОЛЕН ЛОКАТОР ЗА ПРЕЦИЗНО ЗАВАРУВАЊЕ

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МИНИ ТРИАГОЛЕН ЛОКАТОР ЗА ПРЕЦИЗНО ЗАВАРУВАЊЕ

Супер магнетен држач за заварување! 🛠👷🏻‍♂️

Предности при користење на овој производ

✅ Максимална прецизност - Овозможува совршено усогласување и стабилност за време на заварувањето, што резултира со прецизни и професионални споеви.

✅ Брз и лесен за употреба - Магнетната сила ги држи материјалите на место, намалувајќи ја потребата од дополнителни раце и забрзувајќи го процесот на работа.

✅ Разновиден дизајн - Идеален за различни агли и позиции, овозможува флексибилност во различни проекти за заварување.

✅ Компактен и издржлив - Мал, но моќен дизајн кој е лесен за транспорт и долготраен, издржувајќи тешки услови.

НЕЗАМЕНЛИВА АЛАТКА

Супер магнетниот држач за заварување е незаменлива алатка за сите твои проекти за заварување. Дизајниран да обезбеди максимална прецизност и стабилност, овој иновативен држач ти овозможува совршено да го усогласиш материјалот за време на заварувањето, што резултира со професионални и чисти споеви.

РАЗЛИЧНИ ПОЗИЦИИ

Овој мини локатор е идеален за работа под различни агли и во различни позиции, давајќи ти флексибилност лесно да работиш на различни проекти за заварување.

Неговиот мал, но моќен дизајн овозможува лесен транспорт и долгорочна употреба, дури и во најтешките работни услови.

МАКСИМАЛНА ТОЧНОСТ

Супер магнетниот држач користи силни магнети кои цврсто ги држат материјалите при заварување. Ова им овозможува на заварувачите да работат со целосна прецизност, елиминирајќи го ризикот од движење на материјалот и обезбедувајќи чисти и прави споеви.

Технички карактеристики:

  • Обезбедува различни агли: 45°, 90° и 135°;
  • Материјал: јаглероден челик, магнет;
  • Димензии: 9.2 x 9 x 3 x 3 cm.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како функционира држачот за супер магнетно заварување?

Супер магнетниот држач користи силни магнети кои цврсто ги држат металните материјали за време на заварувањето. Ова овозможува прецизно усогласување и стабилност, што го прави заварувањето побрзо и полесно.

За какви типови на заварување најмногу одговара овој држач?

Овој држач е идеален за заварување метал, цевки, лимови и други материјали. Неговиот повеќенаменски дизајн овозможува работа под различни агли, што го прави погоден за широк опсег на проекти за заварување.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ