🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МОЌЕН МЕТАЛЕН КРУЖЕН ДИСК ЗА КОСЕЊЕ ТРЕВА 40Т

1250 ден

699 ден


заштедувате 551 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МОЌЕН МЕТАЛЕН КРУЖЕН ДИСК ЗА КОСЕЊЕ ТРЕВА 40Т

Подобри го косењето трева со нашиот тркалезен метален диск! 🌾⚙

Предности при користење на овој производ

✅ Ефикасност - Металниот диск овозможува брзо и ефикасно сечење трева, обезбедувајќи непречено сечење и брзо завршување на работата.

✅ Издржливост - Изграден од висококвалитетен метал, овој диск е исклучително издржлив и отпорен на абење, што го прави долгорочно решение за твоите потреби за сечење трева.

✅ Универзална употреба - Благодарение на неговата универзална природа, овој диск е компатибилен со различни модели на косилки за трева, што ти дава флексибилност и можност да го користиш со различни машини.

✅ Прецизност - Металниот диск овозможува прецизно косење трева по рабовите, патеките и другите недостапни области, правејќи го твојот тревник поуреден и поубав.

СИГУРНО РЕШЕНИЕ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТРЕВНИКОТ

Овој тркалезен метален диск за сечење трева е идеален додаток на твојата косилка што ќе го подобри твоето искуство со косење. Направен од висококвалитетен метал, овој диск е исклучително издржлив и отпорен на абење, што го прави сигурно решение за одржување на тревникот.

ЕФИКАНСО И ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ

Тој е дизајниран да обезбеди ефикасно и прецизно сечење трева, овозможувајќи ти брзо и лесно да го средиш твојот двор или тревник. Благодарение на својата тркалезна форма, овој диск овозможува рамномерно сечење на тревата, без оглед на видот на теренот или условите за косење.

МУЛТИНАМЕНСКИ

Овој диск е исто така компатибилен со различни модели на косилки, што ти дава флексибилност и можност да го користиш со различни машини. Без разлика дали имаш помала или поголема косилка, овој диск ќе ти овозможи ефикасно да ја завршите работата.

Технички карактеристики:

  • Дебелина на сечилото 1,3 мм;
  • Дијаметар на сечилото: 255 мм;
  • Материјал: нерѓосувачки челик;
  • Запци: 40.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали овој метален диск е компатибилен со мојата косилка?

Да, овој метален диск е дизајниран да биде универзално компатибилен со повеќето модели на косилки, што го прави погоден за широк опсег на корисници.

Дали овој диск е издржлив и отпорен на абење?

Да, овој диск е направен од висококвалитетен метал и е внимателно конструиран за да издржи долготрајна употреба и да обезбеди извонредни резултати во сечењето.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ