🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

МРЕЖАСТА ЗАШТИТА ЗА АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ (ДВЕ ПАРЧИЊА)

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МРЕЖАСТА ЗАШТИТА ЗА АВТОМОБИЛСКИ ПРОЗОРЦИ (ДВЕ ПАРЧИЊА)

Практичен, функционален и естетски привлечен додаток за твојот автомобил! 🚗☀🚫

Предности при користење на овој производ

✅ Практична заштита - Заштитува од УВ зрачење, од топлина бидејќи неговата фина структура не ги пропушта сончевите зраци, заштитува и од инсекти, не го блокира отворањето и затворањето на прозорецот, а при возење со отворен прозорец нема дување.

✅ Вентилација - Мрежестата структура овозможува слободен проток на воздух низ прозорците, што помага да се одржи пријатна температура во автомобилота.

✅ Лесна инсталација - Автоматско стакло Завесата едноставно се навлекува на прозорецот по желба и е подготвена за употреба. Прицврстете го со велкрото што е на него. Комплет за задните прозорци на завесите што штитат.

🌞 ЗАШТИТА ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА И ИНСЕКТИ

Овој комплет е идеална заштита од силна сончева светлина и топлина при возење, и навлегување на инсекти додека е отворен прозорецот. Овие мрежести капаци за прозорци се дизајнирани лесно да се монтираат на прозорецот на твојот автомобил и да ти обезбедат удобност и заштита додека возиш, особено во сончеви денови.

👌🏼 КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ КОЈ ДИШЕ

Мрежестата заштита е изработена од издржлив висококвалитетен материјал кој ефикасно ги блокира штетните зраци на сонцето и го намалува загревањето на внатрешноста на автомобилот. Исто така, материјалот дише, овозможувајќи циркулација на воздухот без потреба од целосно отворање на прозорците.

🚙 ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА

Сетот од 2 парчиња ти овозможува да покриеш два прозорци во твоето возило. Покрај тоа, мрежестата ткаенина се растегнува за да се приспособи на различни големини на прозорци. Може да се користи и за предните и за задните прозорци.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 46 x 70~110 cm.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!                             

Често поставувани прашања

Дали овие капаци се компатибилни со сите возила?

Да, овие црни мрежести капаци се со една големина и дизајнирани да одговараат на повеќето видови возила, вклучително и патнички автомобили.

Дали овие капаци ја ограничуваат видливоста низ прозорците?

Не, овие црни мрежести капаци се дизајнирани со фина мрежа што ја намалува осветленоста на внатрешноста на автомобилот без значително да ја намали видливоста. Возачот и патниците сè уште можат безбедно да го гледаат надворешниот свет низ прозорците.

Како се поставува оваа мрежеста заштита на стаклата на автомобилот?

Инсталирањето е брзо и лесно. Мрежата е едноставно поставена над отворениот прозорец и може да се прилагоди на големината на прозорецот на автомобилот.

Дали оваа мрежна заштита спречува сончева светлина да влезе во автомобилот?

Да, оваа мрежна заштита ефикасно ја блокира сончевата светлина и го спречува прегревањето на внатрешноста на автомобилот, притоа овозможувајќи проток на воздух.

Дали оваа заштита од сонце одговара на сите типови на автомобили?

Да, оваа мрежна заштита е дизајнирана да биде универзална и прилагодлива за сите типови и големини на автомобили, вклучувајќи седани, вагони, теренци и други.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ