🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-48%

slider image
slider image
slider image
slider image

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АЛАТКА ЗА СЕЧЕЊЕ ХРАНА

2290 ден

1190 ден


заштедувате 1100 ден (-48%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АЛАТКА ЗА СЕЧЕЊЕ ХРАНА

Совршен партнер за брзо и прецизно сечење на твојата омилена храна! 🧀🥓🍽

Предности при користење на овој производ

✅ Повеќенаменска употреба - Овој мултифункционален сечач за сирење и храна ти овозможува лесно да сечеш и исечеш различни видови храна, вклучувајќи сирење, кашкавал и друго сувомеснато, што ти дава поголема флексибилност во кујната.

✅ Лесно чистење - Овој мултифункционален сечач за сирење и храна лесно се чисти, заштедувајќи ти време и напор по употребата. Едноставно измиј ја алатката со сапун и вода или стави ја во машина за миење садови за брзо да ја вратиш алатката во употреба.

✅ Лесна замена на жица - Благодарение на едноставниот механизам за замена на жица, овој секач овозможува брза и лесна замена на жиците, што ти заштедува време и овозможува непречена работа без прекини.

✅ Издржлива конструкција - Изработена од висококвалитетни материјали, оваа алатка за сечење е издржлива и долготрајна, обезбедувајќи ти доверливост и издржливост за долг период на употреба.

МУЛТИНАМЕНСКА АЛАТКА

Оваа мултифункционална алатка за сечење сирење, кашкавал и други сувомеснати производи е совршен додаток во твојата кујна, обезбедувајќи ти практично решение за лесно и прецизно сечење на различни видови храна.

Со својот повеќенаменски дизајн, оваа алатка ти овозможува брзо и ефикасно сечење нудејќи ти поголема флексибилност и удобност при подготовката на оброците.

РАМНОМЕРНО СЕЧЕЊЕ

Оваа алатка е специјално дизајнирана за да ти овозможи прецизно да ја исечеш храната, гарантирајќи рамномерно сечење секој пат. Нејзнината издржлива конструкција обезбедува долготрајни перформанси без губење на острината, давајќи ти доверливост и издржливост при секојдневна употреба.

ПОЛЕСНА ПОДГОТОВКА НА ОБРОЦИТЕ

Без разлика дали подготвуваш сендвичи за ручек, овошни салати за појадок или вкусни предјадења за вечера, оваа мултифункционална алатка ќе ти ја олесни работата и ќе ја направи подготовката на храната брза и ефикасна.

Технички карактеристики:

  • Материјал: нерѓосувачки челик;
  • Димензии: 24 x 21 x 13 x 7.7cm;
  • Тежина: 450g.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали овој шредер е погоден за сечење тврди сирења?

Да, нашиот мултифункционален сечач е дизајниран со остри сечила кои лесно ги сечат дури и најтврдите сирења, давајќи ви рамномерно и прецизно сечење.

Дали овој сецко може да се користи за сечење овошје и зеленчук?

Може да, но неговата првична намена е за сечење сувомеснати производи.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ