🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-38%

slider image
slider image
slider image
slider image

МУЛТИНАМЕНСКА ЛОПАТА ЗА ГРАДИНА

1450 ден

899 ден


заштедувате 551 ден (-38%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МУЛТИНАМЕНСКА ЛОПАТА ЗА ГРАДИНА

Двојна ефикасност за чистење на градината! 👨🏻‍🌾🌱

Предности при користење на овој производ

✅ Повеќенаменска употреба - Оваа алатка ја комбинира функцијата на лопата и стругалка, обезбедувајќи двојна ефикасност за чистење на градината со само една алатка.

✅ Лесно чистење - Со оваа алатка 2-во-1, чистењето на градината станува полесно и поефикасно, без потреба да користиш различни алатки.

✅ Заштеда на простор - Компактниот дизајн на оваа алатка овозможува лесно складирање, што заштедува простор во твојот магацин или гаража.

✅ Издржлива конструкција - Изработена од квалитетни материјали, оваа алатка е издржлива и сигурна, обезбедувајќи долготрајна употреба за одржување на твојата градина во совршена состојба.

ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ

Оваа алатка за чистење градина 2-во-1 е совршен додаток! Со комбинирана функција на лопата и стругалка во едно, го олеснува чистењето и одржувањето на твојата градина без потреба од повеќе различни алатки.

СОБИРАЊЕ ЛИСЈА И ОТПАД

Лопата е идеална за собирање отпад, лисја, гранчиња и друг материјал што може да се најде во градината. Со својата широка површина и остри рабови, лопата ефикасно собира и чисти се што е потребно, без разлика на големината или тежината.

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Острите рабови се специјално дизајнирани за отстранување на нечистотии од тврди површини како бетон, камен или дрво.

Ергономскиот дизајн на рачката обезбедува удобно држење и контрола при употреба, намалувајќи го заморот на рацете и овозможувајќи прецизно чистење.

Технички карактеристики:

  • Материјал: манган челик;
  • Димензии: 25 x 10 x 10cm.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали лопатата е отпорна на корозија?

Да, оваа лопата е направена од висококвалитетни материјали отпорни на корозија, што ги прави долготрајни и сигурни алатки за одржување на градината.

Дали лопатата може да се користи на сите видови површини?

Да, лопатата е дизајнирана за употреба на тврди површини како што се бетон, камен и дрво, обезбедувајќи ефикасно отстранување на нечистотијата без оштетување на површината.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ