🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

МУЛТИНАМЕНСКА ПРЕКЛОПНА ДАСКА ЗА СЕЧКАЊЕ

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МУЛТИНАМЕНСКА ПРЕКЛОПНА ДАСКА ЗА СЕЧКАЊЕ

Трансформирај ја даската за сечење во мијалник за само неколку секунди! 🧺🍎💦

Предности при користење на овој производ

✅ 3 Функции - Ќе ти овозможи да имаш корпа за овошје и зеленчук и во природа и дома, место каде лесно ќе можеш да ги миеш, цедиш и исечеш!

✅ Мултифункционална - Ќе ти ги обезбеди најосновните и најважните работи кои и се потребни на секоја кујна, за неколку секунди пред себе имајш даска за сечење, мијалник, цедалка или корпа!

✅ Квалитетен и издржлив материјал - Направена да трае долго, без опасност од испуштање штетни материи.

✅ Заштедува простор - Заборави на разните даски кои зафаќаат многу простор, цедилки или корпи, претвори ја оваа мултифункционална табла во што и да ти треба, лесно преклопи ја кога не ја користиш и заштеди простор.

ЗАШТЕДИ ПРОСТОР!

Без разлика дали си во природа или дома, ќе ти треба чиста и исечкана храна која лесно можеш да ја ставиш на едно место. За да не носиш многу работи со себе, овој мултифункционален производ ќе ти го обезбеди сето горенаведено и најважното нешто -ќе заштедиш простор! Оваа иновативна даска за сечење нуди четири клучни предности кои ќе ти го олеснат секојдневното готвење.

ПРАКТИЧНО ПРЕКЛОПУВАЊЕ

Оваа даска за сечење е дизајнирана со цел да го максимизира просторот во твојата кујна. Благодарение на неговата функција за склопување, можеш лесно да ја чуваш во секој кујнски кабинет или фиока, ослободувајќи вреден работен простор. Претвори ја оваа мултифункционална табла во што и да ти треба, лесно преклопи ја кога не ја користиш и заштеди простор.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА

Покрај стандардното сечење на овошје, зеленчук и месо, можеш да ја користиш и како привремена работна површина за подготовка на храна или како основа за месење тесто. Оваа табла е совршена за секојдневните кулинарски потреби.

Ќе ти ги обезбеди најосновните и најважните работи кои и се потребни на секоја кујна, за неколку секунди пред себе имајш даска за сечење, мијалник, цедалка или корпа!

СЕ ПРЕТВАРА ВО МИЈАЛНИК

Има интегриран приклучок за одвод што го олеснува испуштањето на вишокот течност и чистењето по сечењето и подготовката на храната. Без разлика дали станува збор за остатоци од зеленчук, сокови или маснотии, едноставно отвори го капачето и остави течноста да се исцеди во мијалникот. После тоа, можеш лесно да ја исчистиш таблата под вода.

Освен за домашна употреба, идеална е и кога си во природа - на отворено, односно кога не можеш да користиш статичен мијалник, а заштедата на простор е на прво место.

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ

Направена е од силикон и антибактериски материјал кој лесно се мие, не ја ослободува штетната материја БПА (Бисфенол А), истовремено е издржлива и максимално флексибилна.

Без разлика дали се користи за сечење, готвење или подготовка, можеш да се потпреш на нејзината издржливост.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: Силикон + пластика 100% безбедна;
  • Димензии: 40 x 3 x 30 cm;
  • Тежина: 573g.

 

 Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали оваа табла може да се користи за сечење на сите видови храна?

Да, оваа даска е погодна за сечење овошје, зеленчук, месо и други видови храна. Можете да ја користите за подготовка на различни јадења.

Како да се исчисти оваа даска?

Чистењето е многу едноставно. По употреба, можете да го измиете под млаз вода или да го избришете со влажна крпа. Приклучокот за одвод го олеснува плакнењето и одржувањето на хигиената.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ