🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-32%

slider image
slider image
slider image
slider image

МУЛТИНАМЕНСКИ КАНАП ОД ЈУТА (3+1 ГРАТИС)

890 ден

599 ден


заштедувате 291 ден (-32%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МУЛТИНАМЕНСКИ КАНАП ОД ЈУТА (3+1 ГРАТИС)

Совршен избор за уметнички проекти, пакување подароци и врзување! 🧶👌🏼✨

Предности при користење на овој производ

✅ Издржливост - Цврстата јута обезбедува сигурна поддршка за сите твои потреби за уметност и занаетчиство, обезбедувајќи издржливост и безбедност.

✅ Природна естетика - Рафинирајте ги твоите проекти со природниот изглед и текстурите на јута, додавајќи рустикален шарм и автентичност.

✅ Повеќенаменска употреба - Без разлика дали се работи за уметност, пакување подароци или ракотворби, јутата е совршен избор за различни апликации.

✅ Свесност за животната средина - Како природен материјал, јутата е еколошка опција, која придонесува за твојот одржлив начин на живот и го намалува твојот еколошки отпечаток.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКО ЈАЖЕ

Цврста јута е повеќенаменско јаже кое ќе ги исполни сите твои потреби за домаќинството, уметноста и занаетчиството. Со својата исклучителна издржливост и природен шарм, ова јаже е идеално за широк опсег на апликации.

ЗА РАЧНА ИЗРАБОТКА

Користи го за уметнички проекти како што се рачно изработени чанти, килими или ѕидни таписерии, давајќи им на твоите креации рустикален и автентичен изглед. Благодарение на својата сила, јутата ќе обезбеди издржливост на твоите дела, правејќи ги долготрајни и отпорни на абење.

ПАКУВАЊЕ ПОДАРОЦИ

Покрај тоа, ова јаже е совршено за пакување подароци, додавајќи посебен шмек на елеганција и оригиналност на твоите подароци. Неговата природна естетика создава атрактивни и еколошки пакети, истакнувајќи го твоите внимание на деталите и одржливиот начин на живот.

УПОТРЕБА ВО ДОМАКИНСТВОТО

Јутата се користи и како одличен материјал за рачно изработени украсни елементи во домот, како што се врзување саксии или создавање оригинални детали за ентериерот. Неговата природна текстура и боја додаваат топлина и карактер на просторот, создавајќи пријатна атмосфера.

Технички карактеристики:

  • Материјал: природна јута;
  • Количина: 4 клопчиња.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 32% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали оваа јута е отпорна на кинење?

Да, нашата јута е исклучително издржлива и отпорна на кинење, обезбедувајќи сигурна поддршка за различни цели, како што се уметнички проекти, пакување подароци и ракотворби.

Дали оваа јута е природна?

Да, нашата јута е целосно природна и изработена од висококвалитетни влакна од јута, со што се осигурува автентичноста и еколошката чистота на производот.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ