🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

НЕЛИЗГАВИ СИЛИКОНСКИ ВЛОШКИ ЗА ТЕПИСИ (4 ПАРЧИЊА)

899 ден

499 ден


заштедувате 400 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

НЕЛИЗГАВИ СИЛИКОНСКИ ВЛОШКИ ЗА ТЕПИСИ (4 ПАРЧИЊА)

Држачи за теписи против лизгање! 👌🏼🛋️🧵✨

Предности при користење на овој производ

✅ Цврсто држење - Нашите анти-лизгачки влошки за тепих обезбедуваат исклучително силно држење, обезбедувајќи стабилност и спречувајќи го тепихот да се лизне на која било површина. Обезбеди безбедност на секој чекор.

✅ Едноставна примена без оштетување - Иновативниот дизајн овозможува брзо и лесно нанесување без оштетување на тепихот или подлогата. Само притисни и залепи - не е потребен лепак или алатки. Идеално решение за брзо и безбедно фиксирање на теписите.

✅ Универзална компатибилност - Нашите држачи се дизајнирани да одговараат на сите видови теписи и површини. Без разлика на големината или дебелината на тепихот, овие држачи ќе обезбедат цврсто држење, со што ќе се осигури безбедност и удобност во секој простор.

СИГУРНО ДРЖЕЊЕ, БЕЗ ЛИЗГАЊЕ

Обезбеди ја стабилноста, безбедноста и долговечноста на твоите теписи со нашите силиконски влошки против лизгање - иновативно решение кое обезбедува сигурно држење и спречува лизгање на сите видови подови. Без разлика дали се работи за дневна соба, ходник или детска соба, овие држачи се клучна компонента за одржување на безбедноста и естетиката во секој простор.

ЕДНОСТАВНА ПРИМЕНА БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ

Нема потреба од лепак или алат, само притисни и залепи ги во саканата положба под тепихот. Овој брз и безбеден процес не го оштетува тепихот или подот, со што се обезбедува сигурна фиксација без непотребен напор.

УНИВЕРЗАЛНИ

Нашите држачи се универзално компатибилни со сите видови теписи, без разлика на дебелината или материјалот. Откако ќе ги поставиш твоите теписи нема да се помрднат ни за сантиметар, секогаш ќе бидат идеално поставени и нема повеќе да се сопкаш.

Сетот се состои од 4 нелизгави влошки кои може да ги користите повторно и повторно…

КОНСТАНТНО КОРИСТЕЊЕ

Влошките користат иновативен нано полимер кој лепи како лепило но не остава трага, револуционерна технологија која делува како стотици мини вакум смукалки. И најважната работа никогаш не го губат дејството, доколку ослабеат потребно е само да ги измиете со вода, исушете и повторно ќе лепат како нови.

Технички карактеристики:

  • Материјал: иновативен нано полимер.

 

Во пакувањето добиваш:

  • 4 x нелизгави силиконски влошки.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој тип на држачи се погодни за сите видови теписи?

Да, нашите анти-лизгачки држачи се дизајнирани за сите видови теписи, без разлика на дебелината или материјалот. Тие обезбедуваат силно држење без да го оштетат тепихот.

Дали овие држачи оставаат леплив остаток на подот кога се отстрануваат?

Не, нашите држачи се дизајнирани да бидат безбедни на подот. Кога ќе се отстранат, тие не оставаат лепливи остатоци или оштетување на подлогата.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ