🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image
slider image
slider image
slider image

НЕЛЕПЛИВА ПРЕЗА ЗА ПОДГОТОВКА НА ПЛЕСКАВИЦИ

899 ден

499 ден


заштедувате 400 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

НЕЛЕПЛИВА ПРЕЗА ЗА ПОДГОТОВКА НА ПЛЕСКАВИЦИ

Нелеплива преса за плескавица за совршени специјалитети! 🍔🥩🍳

Предности при користење на овој производ

✅ Лесно ракување - Нелепливиот слој обезбедува лесно обликување на плескавиците, што го прави процесот на подготовка побрз и поедноставен.

✅ Чистење без напор - Благодарение на неговата нелеплива површина, чистењето на пресата за плескавица станува едноставна задача, без лепливи остатоци или тешкотии при чистењето.

✅ Совршени форми - Секогаш кога ја користиш нелепливата преса за плескавици, добиваш перфектно обликувано парче без ризик да се кине или да се залепи за пресата, правејќи ги твоите плескавици да изгледаат и да имаат неодолив вкус.

✅ Повеќе здравје - Намали ја употребата на масло или маснотии кога подготвуваш плескавици, бидејќи нелепливата површина ја елиминира потребата од дополнително подмачкување, со што твоите оброци се поздрави и повкусни.

НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА

Оваа нелеплива преса за плескавици ја револуционизира твојата кујна, овозможувајќи ти брзо и лесно да подготвуваш совршени плескавици секој пат. Со својата иновативна технологија на нелеплива површина, оваа преса го прави формирањето на плескавиците едноставно и без напор.

ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ПО УПОТРЕБА

Веќе нема да мораш да се грижиш за лепливите остатоци или тешкотијата да се исчисти по подготовката на оброкот. Благодарение на неговата нелеплива површина, чистењето на оваа преса е брзо и ефикасно, ослободувајќи те од бришењето кое одзема многу време или од маката од лепливите остатоци.

ПОЗДРАВИ ОБРОЦИ

Освен што ја олеснува подготовката на плескавиците, оваа нелеплива преса ти овозможува и да подготвуваш поздрави оброци. Со елиминирање на потребата од дополнително подмачкување со масло или маснотии, оваа преса помага да се намали внесот на калории и да се направат твоите оброци поздрави без да се загрози вкусот.

Технички карактеристики:

  • Дијаметар: 12 cm;
  • Тежина: 330g;
  • Материјал: лиен алуминиум.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали оваа преса за плескавица е погодна за сите видови месо?

Да, оваа преса за плескавици е дизајнирана да биде универзална и може да се користи за обликување плескавици од различни видови месо како говедско, пилешко, свинско или риба.

Како да се исчисти оваа преса за плескавица?

Чистењето на оваа преса за плескавица е многу лесно. Треба само да ја измиете површината со топла вода и детергент или да ја ставите во машина за миење садови поради нејзината нелеплива површина.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ