🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-20%

slider image
slider image
slider image
slider image

ОСВЕЖУВАЧ НА ВОЗДУХ ЗА АВТОМОБИЛ (1+1 ГРАТИС)

750 ден

599 ден


заштедувате 151 ден (-20%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ОСВЕЖУВАЧ НА ВОЗДУХ ЗА АВТОМОБИЛ

Удобност и ароматерапија на секое патување! 🚘💐🍋🍃💨

Предности при користење на овој производ

✅ Природна ароматерапија - Освежувачот за воздух за автомобил обезбедува природни и освежувачки мириси додека возиш, правејќи го секое патување попријатно и порелаксирачко.

✅ Дискретен дизајн - Освежувачот лесно се прицврстува на отворот за воздух на твојот автомобил и има дискретен и дизајн .

✅ Го подобрува расположението и концентрацијата - Природните мириси од овој освежувач може да ти помогнат да го подобрите твоето расположение и концентрација додека возиш, правејќи го секое патување поудобно и помалку стресно.

ПРИРОДНА АРОМАТЕРАПИЈА

Освежувачот за воздух за автомобил ти дава уникатно возачко искуство полно со природни и освежувачки мириси. Овој иновативен уред ти овозможува да уживаш во природна ароматерапија за време на секое патување, правејќи го твојот автомобил миризливо и пријатно место.

ПРИЈАТЕН И СВЕЖ МИРИС

Овој освежувач има модерен и софистициран дизајн кој совршено се вклопува во внатрешноста на секој автомобил. Она што навистина го издвојува овој освежувач е неговиот прекрасен мирис.

Твојот автомобил секогаш ќе мириса свежо и пријатно.

ДИСКРЕТЕН ДИЗАЈН

Лесно се прицврстува на отворот за воздух на твојот автомобил и нема да го наруши внатрешниот изглед на возилото. Наместо тоа, беспрекорно се вклопува со околината, нудејќи ти миризлива удобност без одвраќање.

 

Технички карактеристики:

  • 2 x миризлива таблета (заменлива);
  • Боја: по наш избор.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Кои мириси се достапни за овој освежувач?

Освежувачот е достапен во различни мирисни ноти, вклучувајќи цветни, овошни и освежувачки ароми, по наш избор!

Дали освежувачот може да предизвика алергиски реакции?

Освежувачот е направен од висококвалитетни материјали и мирисни есенции кои се безбедни за употреба.

Дали освежувачот го попречува функционирањето на системот за вентилација?

Не, освежувачот на воздухот е дизајниран така што не го попречува нормалното функционирање на системот за вентилација.

Колку долго трае една капсула?

Времетраењето на една арома капсула трае од 30 до 45 дена.

Може ли освежувачот да се користи во сите типови на автомобили?

Да, нашиот освежувач е компатибилен со повеќето типови на автомобили и може лесно да се монтира на вентилационата решетка.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ