🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПАМЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН (1+1 ГРАТИС)

1450 ден

799 ден


заштедувате 651 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПАМЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН (1+1 ГРАТИС)

Држач за телефон кој ти помага безбедно да го користиш телефонот додека возиш! 🚙✨

Предности при користење на овој производ

✅ Прилагодлив - Држачот е прилагодлив и приспособлив и одговара на сите смартфони без разлика на моделот и големината. Флексибилните рачки на држачот го прават компатибилен со повеќето мобилни телефони.

✅ Лесен за користење - Исклучително лесно се поставува, идеално за користење навигација и зборување додека возиш.

✅ Управувај повици без раце - Ти овозможува да ги држиш двете раце на воланот и да зборуваш истовремено. Обезбеди ја твојата и безбедноста на твоето семејство следејќи ја маршрутата и користејќи гласовни инструкции на телефонот.

✅ Спречува оштетување на телефонот - Бидејќи телефонот останува во држачот без да се движи, нема да падне во автомобилот при брзо возење, и затоа нема да биде оштетен, распукан или изгребан.

БЕЗБЕДНО ВОЗЕЊЕ

Не си сигурен каде да го оставиш телефонот додека возиш, ти треба за итни повици или навигација? Овој паметен држач за телефон ти помага безбедно да го користиш телефонот додека возиш. Практичниот дизајн на клипот овозможува лесна употреба, универзален за сите телефони.

ПРИЛАГОДЛИВ И ПРИСПОСОБЛИВ

Држачот е прилагодлив и приспособлив и одговара на сите смартфони без разлика на моделот и големината. Флексибилните рачки на држачот го прават компатибилен со повеќето мобилни телефони.

Компактен и многу лесен за поставување, тој е идеален за патување како и за секојдневна употреба.

ПОЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ НАВИГАЦИЈА

Исклучително лесно се поставува, идеално за користење навигација и зборување додека возиш. Без разлика дали ќе ја вклучиш навигацијата или ќе разговараш со некого, имаш видео повик, телефонот ќе мирува прикачен на држачот.

ПОЛЕСНИ РАЗГОВОРИ

Ти овозможува да ги држиш двете раце на воланот и да зборуваш истовремено. Обезбеди ја твојата и безбедноста на твоето семејство следејќи ја маршрутата и користејќи гласовни инструкции на телефонот.

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS + силикон;
  • Димензии (приближно): 95 x 67 x 93mm.

 

Нарачај го твојот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Како функционира држачот за телефон во автомобил?

Ја користи гравитацијата за да го држи телефонот цврсто и безбедно додека сте во движење, што ви овозможува безбедно да го користите телефонот за навигација или повици без раце.

Дали овој држач за телефон одговара на сите типови телефони?

Да, држачот е универзален кој може да се прилагоди на различни големини и модели на телефони. Без разлика дали имате iPhone, Samsung, Huawei или кој било друг телефон, овој држач ќе го држи безбедно додека возите.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ