🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-42%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПАМЕТНА И ПРЕНОСЛИВА ДВОСТРАНА ПЕГЛА ЗА АЛИШТА

1550 ден

899 ден


заштедувате 651 ден (-42%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПАМЕТНА И ПРЕНОСЛИВА ДВОСТРАНА ПЕГЛА ЗА АЛИШТА

Твојата нова пегла која лесно ќе ја спакуваш во куферот! ✈🧳✨

Предности при користење на овој производ

✅ Пренослива ефикасност - Со компактен дизајн кој лесно се спакува во куфер, оваа преносна пегла ти овозможува да го задржиш изгледот во движење без оглед на ограничениот багажен простор.

✅ Повеќекратна приспособливост - Со двојно пеглање и 6 нивоа на температура, можеш ефикасно да пеглаш различни видови ткаенини како што се лен, тексас, памук, волна, свила и полиестер без страв од оштетување.

✅ Погодност без вода - Без потреба од вода, оваа пегла го олеснува пеглањето што го прави идеална за патување или кампување.

✅ Брзина и ефикасност - Крилата што се превртуваат ти овозможуваат брзо и ефикасно да пеглате поголеми површини на ткаенината, заштедувајќи ти време и напор.

ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВА

Оваа пренослива пегла е совршено решение за одржување на совршено испеглана облека дури и кога патуваш. Со компактен дизајн кој лесно се спакува во твојот куфер, оваа пегла ти овозможува да го одржуваш твојот изглед без оглед на ограничениот багажен простор.

РАЗЛИЧНИ ТКАЕНИНИ

Нејзината разновидност ја прави идеална за различни ткаенини, вклучувајќи лен, тексас, памук, волна, свила и полиестер. Со 6 нивоа на температура, можеш прецизно да го прилагодиш пеглањето според потребите на твојата облека, обезбедувајќи оптимални резултати без страв од оштетување!

РАЗЛИЧНИ ТКАЕНИНИ

Нејзината разновидност ја прави идеална за различни ткаенини, вклучувајќи лен, тексас, памук, волна, свила и полиестер. Со 6 нивоа на температура, можеш прецизно да го прилагодиш пеглањето според потребите на твојата облека, обезбедувајќи оптимални резултати без страв од оштетување!

ПРИЛАГОДЛИВИ КРИЛА

Оваа преносна пегла доаѓа со крила што се превртуваат кои обезбедуваат дополнителна удобност при пеглањето. Оваа иновативна карактеристика ти овозможува брзо и ефикасно да пеглаш поголеми површини на ткаенина, што го прави процесот на пеглање уште поедноставен и поефикасен.

 

Ве молиме имајте предвид дека мини пеглата не бара вода.

Пеглата автоматски ќе се исклучи по 10 минути.

Технички карактеристики:

  • Номинален напон: 110-220V;
  • Оценка на фреквенција: 50-60Hz;
  • Номинална моќност: 140 W (греење);
  • Температурен опсег: 110/176C.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку брзо се загрева?

Благодарение на брзото загревање, оваа пегла е подготвена за употреба за неколку минути.

Дали е потребно да се користи вода за пеглање?

Не, ова пегла не бара употреба на вода за пеглање, што го прави идеален за патување или кампување каде што водата не е секогаш достапна.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ