🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-47%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ (1+1 ГРАТИС)

950 ден

499 ден


заштедувате 451 ден (-47%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ (1+1 ГРАТИС)

Совршена алатка за прозорци, бањи, плочки, спојки за плочки, прозорски рамки и многу повеќе! 🏡✨

Предности при користење на овој производ

✅ Ефективно чистење на различни површини - Повеќенаменската четка овозможува темелно чистење на прозорците, бањите, плочките, спојниците меѓу плочките обезбедувајќи сеопфатно решение за одржување на чистотата во домот или канцеларијата.

✅ Практичност и заштедено време - Благодарение на својата мултинаменска функционалност, оваа четка ја намалува потребата од користење на различни алатки за чистење, што заштедува време и напор при одржување на хигиената во различни области од домот.

✅ Долготрајна и издржлива конструкција - Изработена од квалитетни материјали, оваа четка е отпорна на абење и долготрајна, обезбедувајќи сигурност и издржливост во текот на долг период на употреба, што ја прави инвестицијата во овој производ исклучително исплатлива.

✅ Лесно користење и ергономски дизајн - Со својата ергономски обликувана рачка и практичен дизајн, оваа четка овозможува удобно и лесно користење, што го прави процесот на чистење полесен и помалку заморен, дури и за подолги периоди на употреба.

МУЛТИНАМЕНСКА ЧЕТКА

Оваа повеќенаменска четка за чистење обезбедува сеопфатно решение за одржување на чистотата на твојот дом или канцеларија. Направена од висококвалитетни материјали, оваа четка е дизајнирана за ефикасно чистење на различни површини, вклучувајќи прозорци, бањи, плочки, спојници меѓу плочките, како и прозорски рамки.

ЛЕСНО ДРЖЕЊЕ И РАКУВАЊЕ

Нејзиниот дизајн овозможува практична употреба и лесно маневрирање, што го прави чистењето полесно и поефикасно. Ергономски обликуваната рачка обезбедува удобно држење, кое овозможува прецизно чистење дури и на тешко достапни места.

ЗА РАЗЛИЧНИ ПОВРШИНИ

Оваа четка е идеална за отстранување на нечистотија, дамки, бигор и други нечистотии од различни површини, оставајќи ги пенливи чисти и сјајни. Неговата повеќенаменска функционалност значи дека повеќе нема потреба да користиш различни алатки за чистење, заштедувајќи простор за складирање и време потрошено на домашни работи.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 149 x 93 x 77мм.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Дали оваа четка е погодна за употреба на чувствителни површини?

Да, оваа четка е дизајнирана да биде нежна на површините додека обезбедува ефективно чистење. Може безбедно да се користи на стакло, керамика, плочки, пластика и други чувствителни материјали.

Колку долго трае процесот на чистење со оваа четка?

Благодарение на практичниот дизајн и ефикасноста, оваа алатка може значително да го намали времето потребно за чистење на различни површини во вашиот дом или канцеларија.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ