🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-46%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРАКТИЧЕН СЕТ ОД 6 ПРЕНОСНИ ОРГАНИЗЕРИ

1300 ден

699 ден


заштедувате 601 ден (-46%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРАКТИЧЕН СЕТ ОД 6 ПРЕНОСНИ ОРГАНИЗЕРИ

Совршено решение за дома и патување! 🏠✨✈🧳

Предности при користење на овој производ

✅ Организација на патување - Сетот од 6 преносни чанти ти овозможува ефективно да ја организираш твојата облека, чевли, козметика и други потреби при патување, правејќи го пакувањето поедноставно и поорганизирано.

✅ Оптимизирање на просторот - Различните големини на торби ти овозможуваат да го искористиш просторот во твојот куфер или чанта на најдобар начин, спречувајќи ги твоите работи да се збрчкаат или оштетат.

✅ Практична организација дома - Чантите се корисни и за организирање работи дома, како гардероба, долна облека, козметика или играчки, помагајќи ти да одржуваш ред и видливост во секојдневните активности.

✅ Повеќекратна употреба - Овие торби не се корисни само за патување, туку можат да се користат и за организирање работи во автомобилот, канцеларијата, теретаната или кој било друг простор каде што ти треба ефикасна организација.

СОВРШЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА

Овој сет од 6 преносни кеси за складирање е совршен додаток на твојата организација дома или додека патуваш. Секоја чанта во комплетот е внимателно дизајнирана за да ти овозможи ефикасно да ги организираш твоите работи, без разлика каде се наоѓаш.

6 РАЗЛИЧНИ ТОРБИЧКИ

Комплетот вклучува 6 различни типови на чанти: три организатори и три торбички. Организаторите се идеални за сортирање облека, чевли, козметика или други потреби, додека торбичките се одлични за складирање на помали предмети како тоалети, електроника или ситници.

КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Секоја торба е направена од квалитетен материјал кој е издржлив и лесен, што ги прави идеални за патување бидејќи нема да додадат дополнителна тежина на твојот багаж. Исто така, транспарентниот дизајн ти овозможува брзо да ги пронајдеш работите што ги сакате без да барате низ секоја торба.

Технички карактеристики:

  • Материјал: полиестер;
  • Боја: сива;
  • Организер голем - (41 x 30 x 12 cm);
  • Организер среден - (31 x 28 x 12 cm);
  • Организер мал - (31 x 21 x 12 cm);

 

  • Несесер голем - (34 x 28 cm);
  • Несесер среден - (26 x 25 cm);
  • Несесер мал - (26 x 12 cm).

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 46% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку торби доаѓаат во овој комплет?

Сетот доаѓа со 6 чанти - 3 организатори и 3 торбички, што ви дава различни опции за организирање работи.

Кои се димензиите на кесите?

Секоја торба има различни димензии, што ви овозможува да ја изберете вистинската големина за вашите потреби. Деталните димензии може да се најдат во описот на производот.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ