🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРАКТИЧЕН ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА КРПИ СО ВРТЛИВ ДИЗАЈН

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРАКТИЧЕН ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА КРПИ СО ВРТЛИВ ДИЗАЈН

Совршена комбинација на функционалност и стил! 🏠🧣✨👌🏼

Предности при користење на овој производ

✅ Оптимално искористување на просторот - Ротирачкиот креативен вртлив држач за пешкири за бања го максимизира ефикасното искористување на просторот во твојата бања.

✅ Разновидно складирање пешкири - Функцијата за вртење на решетките овозможува лесен пристап до крпите од различни агли, обезбедувајќи практично користење и ефикасно складирање. Оваа разновидност го прави практично решение за домаќинствата со различни големини и количини на пешкири.

✅ Подобреа естетска привлечност - Издигни ја визуелната привлечност на твојата бања со елегантниот и стилски дизајн на ротирачкиот држач за пешкири. Креативната карактеристика за вртење не само што додава модерен шмек, туку служи и како функционален декоративен елемент, подобрувајќи ја севкупната естетика на просторот во вашата бања.

✅ Издржлив и долготраен - Изграден од висококвалитетни материјали, ротирачкиот држач за пешкири е изграден да ја издржи секојдневната употреба. Издржливата конструкција обезбедува долговечност, обезбедувајќи ти сигурно и цврсто решение за складирање на пешкири.

ИНОВАТИВЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН

Ротациониот држач за пешкири за бања обезбедува оптимално решение за ефикасно организирање на просторот во твојата бања. Иновативниот дизајн овозможува држачот да се ротира, заштедувајќи вреден простор на ѕидот и одржувајќи го просторот без неред.

РОТАЦИОНА ФУНКЦИЈА НА РЕШЕТКИТЕ

Уживај во подигнатиот визуелен впечаток на твојата бања благодарение на модерниот и елегантен дизајн на ротирачкиот држач за крпи. Креативната ротациона функција не само што додава современ допир, туку служи и како функционален декоративен елемент, подобрувајќи го севкупниот естетски впечаток на просторот за твојата бања.

ПРАКТИЧНО И ЕФИКАНСО СКЛАДИРАЊЕ

Овој држач за пешкир обезбедува разновиден начин да ги организираш крпите според твоите потреби. Благодарение на можноста за ротација, овозможува лесен пристап до крпите од различни агли, обезбедувајќи практичност и ефикасност на складирањето. Оваа флексибилност го прави практично решение за домаќинства со различни големини и количини на крпи.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика, нерѓосувачки челик;
  • Димензии: 315 x 385 x 54 mm;
  • Издржлива тежина: 5kg;
  • 4 вртливи држачи за крпи.

 

   Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку тежина може да издржи овој држач за пешкир?

Нашиот држач за ротирачки пешкири е исклучително цврст и може да издржи 5kg тежина.

Дали овој држач за пешкир одговара на сите големини на пешкири?

Да, апсолутно! Ротирачката функција на овој држач за пешкири овозможува приспособливост на различни големини и типови на крпи, што го прави идеален за сите потреби на вашето семејство.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ