🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-43%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРАКТИЧНА КУТИЈА - ОРГАНИЗЕР ЗА ЧУВАЊЕ ЈАЈЦА

890 ден

499 ден


заштедувате 391 ден (-43%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРАКТИЧНА КУТИЈА - ОРГАНИЗЕР ЗА ЧУВАЊЕ ЈАЈЦА

Практична кутија - организатор за чување јајца! 🥚🍳✨

Предности при користење на овој производ

✅ Спречува кршење на јајцата - Кутијата за чување јајца гарантира дека твоите јајца остануваат свежи подолго време, благодарение на неговиот иновативен дизајн кој го минимизира контактот и спречува кршење.

✅ Го максимизира просторот - Со својот компактен и ефикасен распоред, ова решение за складирање го максимизира просторот во твојот фрижидер или кујнски кабинет, овозможувајќи ти да организираш и складираш повеќе јајца без да зафаќаат вреден простор.

✅ Лесен пристап - Дизајнот на фиоката за тркалање овозможува лесен пристап до твоите јајца, овозможувајќи ти брзо да ги вратиш секогаш кога ви треба.

✅ Разновидна употреба - Надвор од нејзината примарна функција како кутија за складирање јајца, садот за тркалање може да се користи и за организирање други мали предмети, нудејќи разновидност и практичност во организацијата на твојата кујна.

ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ И ОРГАНИЗИРАЊЕ

Овој иновативен проѕирен организатор за јајца е идеално решение за складирање и организирање на твоите јајца. Со својот уникатен дизајн, овој практичен производ не само што ги зачувува твоите јајца долго време, туку и максимално го користи просторот во твојот фрижидер или кујнски кабинет.

ЛЕСНА УПОТРЕБА И БЕЗБЕДНО ЧУВАЊЕ

Благодарение на дното за тркалење, пристапот до јајцата станува едноставен и брз, без ризик од оштетување или кршење. Овој производ овозможува ефикасна организација на јајцата, чувајќи ги безбедни, а во исто време ја олеснува нивната употреба во секојдневната подготовка на оброците.

ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН

Неговата транспарентна конструкција овозможува лесно прегледување на содржината, додека компактниот дизајн ти овозможува да заштедиш простор во фрижидерот или кујнскиот кабинет. Покрај тоа, оваа повеќенаменска кутија може да се користи и за организирање на други ситни предмети, со што ќе добиеш повеќе опции за организација и практичност во кујната.

Технички карактеристики:

  • Материјал на производот: пластика;
  • Големина на производот: 32cm x 7,6cm x 5,5cm.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Дали оваа кутија може да се користи за различни големини на јајца?

Да, нашата кутија е дизајнирана да одговара на повеќето стандардни големини на јајца, што ја прави многу флексибилна и практична за секојдневна употреба.

Како се чисти оваа кутија?

Кутијата може лесно да се исчисти со благ сапун и вода.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ