🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПРЕНОСЛИВ БЕЗЖИЧЕН БЛЕНДЕР ЗА ОВОШНИ ОБРОЦИ

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРЕНОСЛИВ БЕЗЖИЧЕН БЛЕНДЕР ЗА ОВОШНИ ОБРОЦИ

🍎💥🏃🏼‍♂️ На брз и лесен начин подготви си ги твоите омилени овошни оброци во движење! 🤩⚡🤸🏼‍♀️

Предности при користење на овој производ

✅ Брза и лесна подготовка на смути - Благодарение на брзиот мотор и сечилата, овој блендер подготвува вкусни смути брзо и лесно.

✅ Преносливост - Овој мини блендер е многу лесен и пренослив, што го прави идеален за патување, кампување или за брзо смути во канцеларија.

✅ Лесно чистење - Блендерот лесно се чисти, што заштедува време и го олеснува одржувањето на хигиената.

✅ Разновидност - Овој мини блендер може да се користи за правење различни смути, сокови, сосови, хумус и други слични јадења, што го прави повеќенаменски помошник во кујната.

2 ВО 1 ФИНКЦИЈА

Практичен уред кој ти овозможува да подготвуваш вкусни и здрави оброци насекаде. 2 Во 1 функција - блендер и шише за пиење, давајќи ти можност брзо и лесно да подготвиш смути, сок, протеински шејк или кој било друг пијалок, дури и во движење!

ВКУСЕН ОВОШЕН ОБРОК ВО ДВИЖЕЊЕ

Овој блендер е исто така многу лесен за употреба. Само треба да го наполниш садот со потребните состојки, да го затвориш и да го притиснеш копчето на уредот, било каде и во било кое време. Без разлика дали си дома, на работа, во теретана или во движење! Со својата пренослива големина, лесно се вклопува во торба или ранец, што го прави идеален за луѓе кои се постојано во движење.

Технички карактеристики:

  • Капацитет: 350ml
  • Капацитет на батеријата од 1.200 mAh
  • Моќност: 40 W

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ