🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-35%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА СУШАРА ЗА ОБЛЕКА

2800 ден

1799 ден


заштедувате 1001 ден (-35%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА СУШАРА ЗА ОБЛЕКА

Се преклопува и е идеална за патување или домашна употреба! 👔👕💦🔌

Предности при користење на овој производ

✅ Пренослив дизајн - Лесно пренослива и идеална за патување, овозможувајќи ти да ги исушиш твоите алишта каде и да си.

✅ Дизајн што се склопува - Компактна и лесна за преклопување, заштедува простор и овозможува лесно складирање кога не се користи.

✅ Брзо сушење - Ефикасно и брзо ја суши облеката, заштедувајќи ти време и енергија.

✅ Повеќенаменска употреба - Погодна за различни видови облека, вклучително и нежни ткаенини, без ризик од оштетување.

БРЗО И ЕФИКАСНО СУШЕЊЕ

Преносливата електрична сушара за алишта е дизајнирана да ти овозможи брзо и ефикасно да ги исушиш твоите алишта без разлика каде се наоѓаш. Со својот компактен и преклоплив дизајн, овој практичен уред е совршен придружник за патници, кампери или дури и за домашна употреба.

ЛЕСНА УПОТРЕБА

Оваа сушара е исклучително лесна за употреба, едноставно стави ја облеката во неа, затвори ја и вклучи ја. Благодарение на брзото загревање, облеката брзо ќе се исуши, што ти овозможува да заштедиш драгоцено време за време на патувањето или во ситуации кога треба брзо да ги исушите алиштата.

ИДЕАЛНА ЗА ПАТУВАЊА

Повеќе нема да се грижиш дали ќе најдеш соодветно место за сушење на алиштата за време на патувањето или дали твојата облека ќе се исуши на време. Овој практичен уред е тука да ти го олесни животот, нудејќи брзо, ефикасно и сигурно сушење на алиштата насекаде и во секое време.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 800 W;
  • Димензии: 55 x 55 x 90 cm;
  • Капацитет: 10 kg;
  • Време на сушење: 20~60 min.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 35% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали постои ризик од оштетување на облеката?

Оваа сушара користи нежна топлина за сушење алишта, нема да ја оштети вашата облека и е безбедна за употреба на сите видови ткаенини.

Колку време е потребно да се исушат алиштата со оваа машина за сушење?

Оваа сушара брзо ги суши алиштата, обично 20-60 минути, во зависност од дебелината и материјалот на ткаенината.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ