🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-54%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА МИНИ ГРЕАЛКА

2199 ден

999 ден


заштедувате 1200 ден (-54%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА МИНИ ГРЕАЛКА

Штедлива мини греалка за затоплување во зимските денови! 🏠🔥⛄👨‍👩‍👦

Предности при користење на овој производ

✅ Брзо и ефикасно загревање - Oвој мини грејач обезбедува брзо и ефикасно загревање на просторијата, овозможувајќи ти да уживаш во топлина за само неколку моменти откако ќе го приклучиш во штекер.

✅ Преносливост и приспособливост - Со својот компактен дизајн, овој грејач е исклучително пренослив, што ти овозможува лесно да го преместуваш од една во друга просторија по потреба, давајќи ти дополнителна флексибилност при користењето.

✅ Енергетска ефикасна работа - Користи ефикасна технологија за греење која обезбедува топлина со минимална потрошувачка на енергија. Ова го прави грејачот енергетски ефикасно решение кое не ја преоптоварува електричната мрежа.

✅ Одличен за помали простории - Безбеден уред за дополнително загревање до 25m².

✅ Прилагодлива температура - Прилагодлив термостат ( 15ºC – 32ºC ), тајмер до 12 часа, 2 нивоа на циркулација.

КОМПАКТНА И ПРЕНОСЛИВА

Почнува да застудува, а не сакаш да ја зголемиш уште сега сметката за греење? Ослободи се од големите греалки кои зафаќаат многу простор и трошат многу енергија, со оваа мини електрична и пренослива греалката за затоплување.

Трансформирај го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја сега со практична и лесно пренослива греалка!

ОДЛИЧНА ЗА ДОГРЕВАЊЕ НА МАЛИ ПРОСТОРИИ

Трансформирај го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја сега со практична и лесно пренослива греалка која ќе создаде топлина и удобност во бањата, во спалната соба, во дневната, детската соба или пак на твоето работно место. Одлична е за догревање на мала просторија за само неколку минути. Идеално решение за патувања, викендици, канцеларии и слично. Компактна, едноставна и лесна за пренесување низ соби и простории.

ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА

Едноставна е за користење -работи на струја од 220 волти.

Само приклучи ја во струја, постави ја саканата температура на самата греалка или преку далечинскиот управувач и уживај во топлината. Се вклучува во ѕиден штекер и не зазема многу простор.

Специјално пластично куќиште кое останува ладно на допир.

Технички карактеристики:

  • Автоматско исклучување;
  • Троши минимална количина електрична енергија;
  • Прилагодлив термостат ( 15ºC – 32ºC ), тајмер до 12 часа, 2 нивоа на циркулација;
  • Безбеден уред за дополнително загревање до 25m²;
  • Димензии: 15 x 9 x 9cm;
  • Моќност: 400W;
  • Пакетот вклучува далечинскиот управувач;
  • Напон: 220-240 V;
  • Тежина: 500g.

 

  Нарачајте ја вашата веднаш со 54% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Колку простор може да покрие овој мини грејач?

Овој мини грејач има моќен капацитет и ефикасно ги загрева помалите простории до 25m²;, како што се канцелариите, спалните соби или просториите што сакате да ги загреете на насочен начин.

Дали овој грејач е безбеден за користење ноќе?

Да, нашиот мини грејач е опремен со безбедносни карактеристики, вклучително и автоматско исклучување во случај на прегревање, што го прави безбедно да се користи дури и ноќе.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ