🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

slider image

производот е ист како на сликата

ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ЦЕДЕЊЕ САДОВИ, ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

1199 ден

599 ден


заштедувате 600 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ЦЕДЕЊЕ САДОВИ, ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

Иновативен држач за цедење садови, овошје и зеленчук! 🍽🍊🥦

Предности при користење на овој производ

✅ Држач што може да се прошири - Овој држач ти овозможува да ја прилагодиш ширината за совршено да се вклопи над мијалникот, обезбедувајќи поголема флексибилност во организирањето на јадењата, овошјето и зеленчукот.

✅ Ергономска приспособливост - Прилагодливите рачки ти овозможуваат да ја прилагодиш висината и аголот на држачот, што го прави ергономски прилагодлив на твоите потреби, што го олеснува пристапот и сушењето на садовите.

✅ Заштеда на простор - Поставете го над мијалникот за да го искористиш максимумот од просторот во кујната. Овој држач помага да заштедиш простор, правејќи ја твојата кујна поорганизирана и пофункционална.

✅ Повеќенаменска употреба - Покрај ефективно држење садови, овој држач обезбедува и поддршка за складирање на овошје и зеленчук, што ти дава повеќе простор за работа на кујнскиот пулт и олеснување на подготовката на храната.

ПРАКТИЧНОСТ И ЕФИКАСНОСТ

Овој иновативен држач за цедење садови над мијалникот е совршено решение за организирање на твојата кујна, обезбедувајќи високо ниво на практичност и ефикасност. Со функционалност што може да се прошири, овој држач овозможува прилагодување на ширината за совршено да одговара на мијалник со која било големина.

ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН

Држачот има прилагодливи рачки кои ти даваат целосна контрола врз висината и аголот на држачот. Оваа ергономска приспособливост го прави совршено решение за сите твои потреби при организирање садови, овошје и зеленчук. Со овој држач, не само што можеш ефикасно да ги сушиш садовите, туку и да го прилагодиш просторот според твоите потреби.

ЗАШТЕДУВА ПРОСТОР

Покрај тоа што обезбедува ефикасно складирање на садовите, овој држач заштедува и простор на твојот кујнски пулт. Поставувајќи го над мијалникот, максимално го користи расположливиот простор, правејќи ја твојата кујна организирана и чиста.

Технички карактеристики:

  • Материјал: нерѓосувачки челик + ABS;
  • Опсег на влечење: 300 mm - 440 mm.

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Како да ја прилагодам ширината на овој држач за садови?

Држачот е опремен со механизам што може да се прошири, што ви овозможува лесно да ја прилагодите ширината според големината на вашиот мијалник. Рачките се повлекуваат.

Како овој држач помага да заштедам простор?

Со поставување на држачот над мијалникот, максимално го користите вертикалниот простор на кујнскиот пулт. Ова не само што заштедува простор, туку и ја прави вашата кујна поорганизирана и попрактична.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ