🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-43%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ХРАНА И ТЕЛЕФОН ВО АВТОМОБИЛ

1590 ден

899 ден


заштедувате 691 ден (-43%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ХРАНА И ТЕЛЕФОН ВО АВТОМОБИЛ

Твојот совршен придружник за патувања! 🚙✈🧳

Предности при користење на овој производ

✅ Погодност при возење - Ти овозможува да уживаш во пијалоци или закуски додека патуваш без да ти го одвлекува вниманието.

✅ Повеќенаменска употреба - Универзалниот дизајн овозможува чување на различни големини на пијалоци и храна, приспособувајќи се на твоите потреби.

✅ Прилагодливост од 360° - Флексибилниот дизајн ти овозможува да го прилагодиш аголот на послужавникот за оптимална удобност.

✅ Мобилен телефон секогаш на дофат - Интегрираниот држач за мобилен телефон ти овозможува безбедно да го држиш телефонот додека возиш, што го олеснува користењето на навигацијата или телефонските повици.

ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ ПРИ ВОЗЕЊЕ

Држачот за пијалоци и храна за автомобилот ти ја обезбедува потребната практичност и удобност додека возиш. Овој повеќенаменски држач е дизајниран со цел да го олесни твоето патување, овозможувајќи ти да уживаш во пијалок или ужина додека си во движење, без да го наруши твоето возење.

УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН

Со универзален дизајн, овој држач може да смести различни големини на храна, приспособувајќи се на твоите потреби. Исто така, прилагодливоста од 360° ти овозможува лесно да го прилагодиш аголот на послужавникот за да постигнеш оптимална удобност додека возиш.

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН

Вградениот држач за мобилен телефон дополнително ја подобрува функционалноста на овој држач, овозможувајќи ти да го држиш телефонот на дофат додека си зад воланот. Ова го олеснува користењето на навигацијата или телефонските повици без да го прекинуваш возењето.

Технички карактеристики:

  • Прилагодлива големина од 6,5 cm до 9,4 cm;
  • Тркалезен плех со дијаметар: 21 cm;
  • Ротација: 360°.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој држач е компатибилен со сите типови на автомобили?

Да, нашиот универзален држач за послужавник е дизајниран да одговара на повеќето автомобили и може лесно да се монтира на различни типови седишта.

Колку тежина може да издржи овој држач за послужавник?

Нашиот држач за послужавник е исклучително издржлив и може да се справи со тежината на стандардните пијалоци и грицки, давајќи ви сигурна поддршка додека возите.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ