🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-56%

slider image
slider image
slider image
slider image

РАЧНА ГРАДИНАРСКА АЛАТКА ЗА САДЕЊЕ

1150 ден

499 ден


заштедувате 651 ден (-56%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

РАЧНА ГРАДИНАРСКА АЛАТКА ЗА САДЕЊЕ

Максимален ефект со минимален напор! 👨🏻‍🌾🌱🥕

Предности при користење на овој производ

✅ Прецизно сеење - Нашата алатка со ракави овозможува прецизно сеење на семиња или ширење на ѓубрива, обезбедувајќи рамномерна дистрибуција и оптимален раст на растенијата.

✅ Лесно користење - Со ергономски дизајн и лесни материјали, нашата алатка овозможува лесно користење без напор, што го прави секој чекор во градината полесен и поефикасен.

✅ Мултинаменска - Освен за сеење семе, нашата рачна алатка може да се користи и за рамномерно ширење на ѓубриво, семиња или други материјали, што го прави исклучително корисен во различни градинарски активности.

✅ Долготрајна издржливост - Направена од висококвалитетни материјали, нашата рачна алатка е исклучително издржлива и отпорна на абење, обезбедувајќи долготрајно градинарско уживање со минимално одржување.

ЛЕСНО И ПРЕЦИЗНО СЕЕЊЕ

Нашата алатка за сеење е задолжителен додаток за секој страствен градинар кој бара ефикасен и практичен начин да ја подобри својата градина или двор. Со својот иновативен дизајн и исклучителна функционалност, оваа алатка овозможува прецизно сеење на семето или дури и ширење на ѓубрива со лесно и без напор.

ЛЕСНА УПОТРЕБА

Благодарение на ергономскиот дизајн, држењето на оваа алатка е удобно и интуитивно, што му овозможува на корисникот лесно да го контролира протокот на семиња или ѓубрива за време на употребата.

 

МУЛТИНАМЕНСКА АЛАТКА

Освен за сеење семе, може да се користи и за рамномерно ширење на ѓубрива или други материјали на површината на почвата. Ова го прави неопходен алат за различни видови градинарски активности, без разлика дали се работи за садење зеленчук, цвеќе или одржување на тревникот.

Технички карактеристики:

  • Материјал: јаглероден челик (отпорен на абење, цврст и не е лесен за кршење);
  • Димензии: 40.5 x 9 x 8 x 6.5 cm.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Колку е лесно да се користи, особено за почетници во градинарството?

Нашата алатка е дизајнирана имајќи ја предвид едноставноста. Ергономскиот дизајн овозможува удобно држење и интуитивна употреба, што го прави идеален и за почетници и за искусни градинари.

Дали оваа алатка е отпорна на абење и долготрајна?

Да, нашата алатка е изработена од висококвалитетни материјали кои се отпорни на абење и долготрајни, што гарантира долгорочна употреба и исклучителни перформанси.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ