🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-43%

slider image
slider image
slider image
slider image

РАЧНА ПИЛА СО АДАПТЕР ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ДУПЧАЛКА

1590 ден

899 ден


заштедувате 691 ден (-43%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

РАЧНА ПИЛА СО АДАПТЕР ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ДУПЧАЛКА

Моќно и практично решение за прецизно сечење! 👨🏻‍🚒⚙🛠

Предности при користење на овој производ

✅ Брзо и ефикасно сечење - Благодарение на комбинацијата на рачна пила и адаптер за електрична дупчалка, сега можеш да ја завршиш работата побрзо и поефикасно од кога било досега.

✅ Повеќенаменска употреба - Оваа иновативна алатка ти овозможува да користиш еден уред за различни задачи за сечење, заштедувајќи ти простор и пари.

✅ Зголемена практичност - Со рачна пила што може да се користи со електрична дупчалка, добиваш поголема флексибилност и способност за прилагодување на различни работни ситуации.

✅ Лесно користење - Интуитивниот дизајн овозможува лесно и безбедно користење, што ја прави оваа комбинација идеална и за професионалци и за хобисти.

МОЌНА АЛАТКА

Оваа иновативна алатка комбинира рачна пила со адаптер за електрична дупчалка, комбинирајќи ја моќноста и прецизноста за да овозможи ефикасно сечење во различни ситуации.

ЛЕСНА И БЕЗБЕДНА УПОТРЕБА

Рачната пила, со својот компактен дизајн и моќен мотор, обезбедува високо ниво на прецизност и контрола при сечењето. Со своите ергономски рачки и лесен дизајн, овозможува удобно ракување за време на долги работни сесии. Исто така, има безбедносни карактеристики кои обезбедуваат безбедна употреба.

ПОГОЛЕМА ФЛЕКСИБИЛНОСТ

Адаптерот за дупчалка ти овозможува да ја користиш оваа рачна пила како алатка што може да се прикачи на твојата дупчалка. Ова овозможува поголема флексибилност во работата, бидејќи можеш да користиш иста алатка за сечење во различни материјали и дебелини, без потреба од различни алатки.

РАЗЛИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ

Оваа комбинација на алатки е идеална за различни задачи, од сечење дрво, метал, па дури и пластика. Со голема брзина и моќ, можеш брзо и ефикасно да ја завршиш работата, без разлика дали се работи за професионална работилница или за домашен проект.

Технички карактеристики:

  • Напон: 220V;
  • Моќност: 200W.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој производ е погоден за различни видови материјали?

Да, овој производ е дизајниран да сече дрво, метал и пластика со еднаква леснотија и прецизност, што го прави исклучително разновиден за различни типови на проекти.

Колку е лесен за употреба овој производ?

Овој производ е лесен за употреба со интуитивен дизајн и ергономски рачки кои обезбедуваат удобност при работа. Безбедносните карактеристики обезбедуваат и безбедна употреба.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ