🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image
slider image
slider image
slider image

СИЛИКОНСКИ ДРЖАЧ ЗА ПЕЧЕЊЕ - ОТПОРЕН НА ТОПЛИНА (1+1 ГРАТИС)

899 ден

499 ден


заштедувате 400 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СИЛИКОНСКИ ДРЖАЧ ЗА ПЕЧЕЊЕ - ОТПОРЕН НА ТОПЛИНА (1+1 ГРАТИС)

Совршена заштита од топлина - отпорна на високи температури! 🥘💨🔥🧤👌🏼

Предности при користење на овој производ

✅ Отпорност на високи температури - Силиконскиот држач за рерна обезбедува исклучителна отпорност на високи температури, обезбедувајќи безбедно ракување со жешките тави и печки.

✅ Исклучителна флексибилност - Драчот е флексибилен и прилагодлив, што ти овозможува лесно да ракуваш со садовите за готвење и со рерната без да ја изгубиш умешноста.

✅ Лесно чистење - Силиконскиот материјал лесно се одржува чист. Само избриши ги или измиј ги под млаз вода, и тие се подготвени за следната употреба.

✅ Повеќенаменска употреба - Овие термички ракавици и држачи за тенџериња не само што се практични, туку и разноврсни, корисни за различни видови готвење, печење и ракување со топли тави.

БЕЗБЕДНО ГОТВЕЊЕ

Силиконскиот држач отпорен на топлина за рерна е идеално решение за секојдневно готвење со стил и безбедност. Изработен e од висококвалитетен силиконски материјал, овoj кујнски додаток обезбедува супериорна топлинска заштита, овозможувајќи ти да ракувате со топли тави и рерни без грижа.

ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА

Отпорен на високи температури, овој држач ги штити твоите раце од изгореници и непријатни температури, правејќи ја твојата кујна побезбедна и поудобна. Флексибилноста на силиконскиот материјал овозможува слободно движење на прстите и рацете, со што се зачувува твојата умешност при подготовката на храната.

ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ

Лесни за одржување, овие кујнски држачи лесно се чистат - само избриши ги со влажна крпа или измиј под млаз вода. Исто така, нивната издржливост и отпорност на абење ги прават сигурни партнери во кујната во подолг временски период.

Технички карактеристики:

  • Големина околу: 10 x 8cm;
  • Материјал: силикон;
  • Тежина: 50g/парче;
  • Боја: по наш избор.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!   

Често поставувани прашања

Дали силиконскиот држач е навистина отпорен на високи температури?

Да, силиконскиот држач е високо отпорен на високи температури, обезбедувајќи ви сигурна заштита при ракување со топли тави и со рерната.

Колку се удобни за носење при долго готвење?

Овој производ не е само функционален туку и удобен. Флексибилноста на силиконскиот материјал им овозможува на прстите слободно да се движат, со што се зачувува вашата удобност за време на готвење.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ